fbpx

Великий гороскоп: прогноз для всіх знаків зодіаку на новий астрологічний рік

У день весняного рівнодення 21 березня 2023 року розпочався новий астрологічний рік, який запускає наступний життєвий цикл. Справжній Новий рік за астрологічним календарем починається не 1 січня, а в момент молодика у знаку Овен. Овен — найперший знак зодіаку, і саме він задає початок усьому в астрології, у тому числі будує програму на весь наступний астро-цикл.

Овен

Для Овнів рік обіцяє стати дуже щасливим. У житті представників вашого знаку зодіаку однозначно з’являться нові перспективи та нові можливості. Доля щедро обдарує вас подарунками, серед яких може навіть виявитися поповнення в сімействі.

Телець

Для Тельців новий астро-рік стане періодом кохання та краси. Ви буквально розквітнете: як зовні, так і внутрішньо. Готуйтеся до появи своєї долі на горизонті і до метеликів у животі, зірки пророкують, що найближчими місяцями ви перебуватимете пристрасних стосунків.

Близнюки

Для Близнюків рік обіцяє бути дуже динамічним та яскравим. Ви відчуєте себе гонщиком на трасі і тільки будете встигати ловити моменти. Подій буде багато, ваше завдання — намагатися всюди встигнути і тримати руку на пульсі. Спорт на допомогу, щоб тримати себе в тонусі весь рік!

Рак

Для Раків рік пройде успішно, якщо вони будуть налаштовані багато рухатися та розвиватися. Наступний період подарує вам можливість для подорожей та самоосвіти, ви зможете вивчити нову мову та з головою поринути у культуру іншої країни. Головне, вилізти зі своєї норки назустріч новим враженням та знанням.

Лев

Згадайте вираз «бачу свою мету — йду до неї». Цього астро-року ця фраза стане вашим девізом. Доля подарує вам нові перспективи для досягнення цілей, важливо виділити головну та почати стрімко та планомірно до неї рухатися. Цього року ви зможете досягти багато чого, особливо у сфері кар’єрного зростання та статусу.

Діва

Новий астрологічний рік подарує Діві нове коло спілкування, нових приятелів та друзів. Саме нові люди принесуть у ваше життя нові можливості та перспективи, розширять нові горизонти. Так що не соромтеся знайомитися! Мабуть, вже скоро ви зустрінете або свою другу половинку, або людину, яка допоможе вам з кар’єрою, або соулмейта, з яким ви об’їздете увесь світ.

Терези

Терези протягом цього року мають присвятити багато часу та сил своїм партнерам. Постарайтеся не бути цього року егоїстами, піклуйтеся, даріть комфорт, підтримуйте. Фортуна цього року потрапила на знак Терези, а отже, протягом наступних 12 місяців кожному представнику цього знаку зодіаку обов’язково  у чомусь пощастить.

Скорпіон

Весь рік Скорпіона хвилюватимуть фінансові питання. Вам однозначно захочеться більшого! Відкриваються можливості, до речі, заволодіти багатствами. Але порада зірок не витрачати гроші бездумно. Цього року ви маєте навчитися поводитися з матеріальними ресурсами: почати заробляти та накопичувати.

Стрілець

Стрільців чекає багато спілкування та нових знайомств, так що налаштовуйтеся на мобільність та контактність. Цього року ваше життя буде схоже на картинки, що швидко змінюються в калейдоскопі, нудно точно не буде. Так що складайте список із місць, які бажаєте відвідати, та табличку з хобі, які хочете освоїти.

Козеріг

Новий астро-рік буде присвячений квартирному питанню. Козорогам зірки радять почати готуватися до облаштування нового житла, купівлі нерухомості чи можливого переїзду. Всі сили доведеться вкладати в те місце, яке ви зможеш назвати “мій дім – моя фортеця”.

Водолій

Водолії також цього року можуть переїхати, покращити свої житлові умови. У любовному питанні все стабільно та спокійно. Відносини будуть, якщо ви самі цього захочете. Вирішити бути одні – значить будете одні. А ще представникам цього повітряного знаку зодіаку варто приділити час історії свого роду чи свого рідного краю, у цій сфері вони можуть отримати багато енергії для свого успішного майбутнього.

Риби

Риби повинні приготуватися до того, щоб спробувати реалізувати свої мрії. Цей рік пройде для Риб у реальних справах, у перевірці на зрілість та серйозність, у вмінні самодисциплінуватись. Представникам дванадцятого знаку зодіаку треба буде виявити відповідальність стосовно когось, а не лише плавати в хмарах. І чим більше цього року ви «спускатиметеся з небес на землю», тим ближче наблизитеся до своїх мрій.

You cannot copy content of this page