fbpx

Венера у Раку з 7 травня – прогноз для всіх знаків зодіаку

Венера 7 травня 2023 року переходить до Раки. Ця інгресія по-різному вплине на життя Знаків Зодіаку.

ВЕНЕРА В РАКУ – ЯК ЗМІНИТЬСЯ НАШЕ ЖИТТЯ

Венера в Раку зробить нас емоційнішими і вразливішими.

Багатьом захочеться тепла та ніжності у стосунках. Ми будемо виявляти до своїх близьких більше уваги та співчуття. З’явиться бажання поговорити до душі, поділитися думками та емоціями. В цей час важливо не відкидати тих, хто звернувся до вас із проханням про допомогу. Зараз і вам, і оточуючим, нестерпно думати, що від них можуть відмовитися.

Особливо сентиментальні та вразливі люди від цього можуть поринути у депресію. Через загальне, досить напружене планетарне тло, у деяких може виникнути бажання розірвати стосунки. Головна тактика зараз – це намагатися досягти внутрішньої гармонії та не робити різких рухів. В цей час може відчуватися дефіцит дисципліни та твердості.

Багатьом захочеться дочекатися свого принца на білому коні. Так як квадратура Венери з Нептуном ще не розпалася, можливі непорозуміння у особистих стосунках, плутанина з грошима. У період, коли Венера йде Раком, багато хто бояться отримати відмову і дуже хвилююче ставляться до коханих людей. Це властиво навіть людям, які дуже впевнені у собі. Особливо це стосується Овнів, Терезів та Водоліїв. Також у цей час збільшиться роль сім’ї, з’явиться готовність прислухатися до порад рідних людей. Це слушний момент для сімейних посиденьок за накритим столом.

ЩО ПРИНЕСЕ ВЕНЕРА В РАЦІ ЗНАКАМ ЗОДІАКУ

Овни

У травні вас особливо хвилюватимуть питання, пов’язані з сім’єю та будинком. Це сприятливий час, щоб гармонізувати стосунки у сім’ї. Деякі можуть спробувати себе у ролі рантьє. Можливі прибутки від купівлі-продажу нерухомості, здавання квартири в оренду.

Тельці

Цей час підходить для нових знайомств, романтичних зустрічей та вдалих поїздок. Заробити можна на перекладах чи літературній праці.

Близнюки

Травня особливо вдалий для вас у фінансовому плані. Ви зможете зміцнити своє матеріальне становище.

Раки

Це підходящий момент, щоб сходити до перукаря та оновити гардероб.

Леви

У травні на вас чекає приплив творчої наснаги. Це слушний час, щоб зайнятися мистецтвом.

Діви

У цей час у вас можуть з’явитись нові ідеї. Реалізувати їх допоможуть вам друзі.

Терези

У травні ставлення керівництва до вас зміниться на краще. Можливо вам навіть збільшать зарплату. Можливий роман із начальником.

Скорпіони

Цей місяць може змусити вас переглянути цінності. Не виключений роман із людиною здалеку.

Стрільці

Можливо, у травні вам доведеться пройти через кризу у відносинах. У бізнесі перед вами можуть відкрити нові перспективи.

Козероги

Цього місяця у вас є шанс отримати пропозицію руки та серця або укласти вигідну угоду.

Водолії

Венера принесе вам покращення самопочуття чи службовий роман.

Риби

Травень обіцяє стати для вас особливо щасливим місяцем. Вам пощастить у коханні чи в лотереї.

You cannot copy content of this page