fbpx

Венера у Знаку Овна з 20 лютого по 15 березня: поради астрологів Знакам Зодіаку

20 лютого Венера здійснить свій перехід у Знак Овна. Період з 20 лютого по 15 березня виявиться найнесприятливішим для цієї планети, але не для нас із вами. Астрологи розповіли, які труднощі можуть чекати на різні Знак і як з цими труднощами впоратися.

Венера в Овні не стане анафемою навіть для тих Знаків, які від неї найсильніше залежать, але астрологи відзначають, що зважати на себе ця планета нас з вами все одно змусить. Багато хто з нас стане трохи негативнішим і шаленішим, тому постарайтеся взяти на озброєння обереги від злих людей. Налаштовуйтесь на краще, але при цьому будьте готові до відбиття атаки.

Овен – Овнам не варто упускати важливих деталей. У цей період Венера зробить так, що для цих людей буде важливо шукати у всьому якісь дрібні знаки. Уважність дуже важлива, тому потрібно якнайрідше відволікатися на марні справи та емоції. Ненависть, образи і тривога у ці понад двадцять днів можуть стати для Овнів справжньою проблемою. Дивитись на світ краще через призму оптимізму.

Телець – Тельці очікують непростий час, особливо перший тиждень перебування Венери в Овні. Представникам даного Земного Знаку потрібно завжди пам’ятати про те, що у будь-якій бочці з дьогтем завжди є крапля меду. Якщо ці люди навчаться бачити щось хороше у низці негативних подій. То зможуть не лише стати сильнішими, а й залучити до свого життя успіх. Поки Венера буде слабкою, краще не вирушати в подорожі хоча б до березня.

Близнюки – Близнюкам точно не варто звалювати на себе всі тяготи світу. Потрібно якнайпростіше реагувати на випади у свій бік і приділяти час релаксації. Сильний Меркурій значною мірою відобразить атаку Венери, але наприкінці лютого та перша половина березня можуть стати для Близнюків небезпечним часом. Настав час відмовитися від стратегії самовідданості та підвищеного почуття відповідальності за інших.

Рак – Для Раків, які можуть постраждати від відсутності підтримки Венери, рятівним колом стане спілкування із близькими людьми. Саме зараз, наприкінці лютого та на початку березня, Ракам потрібно навчитися звертатися за допомогою до родичів. Якось контактувати і той, хто взаємодіяв з неприємними людьми, точно не варто, тому що вони можуть спробувати обвести представників цього Знака навколо пальця, обдурити, скористатися їх добротою і складним становищем.

Лев – Левів у найближчі кілька тижнів через Венеру в Овні можуть повернути старі невирішені проблеми. Астрологи радять займатися саме ними. В іншому випадку ситуація стане ще складнішою і прийме новий оборот. Яскраві та позитивні емоції цього періоду залишаться в пам’яті, тоді як усе погане дуже швидко забудеться, тому не варто фокусуватись на проблемах.

Діва – Життя Дів наприкінці лютого може сповнитися протиріччями. Приймати рішення буде трохи складніше, так само як і просто аналізувати все, що відбувається навколо. Це час сумнівів і дилем, з якими Девам хоч і вдається справлятися досить добре, але потребує величезних витрат енергії. Поки Венера в занепаді, цим людям потрібно навчитися відпочивати та отримувати задоволення від життя.

Терези – Терезів чекає досить складний період, в який у їхньому житті може статися багато нового. Відкрите протистояння змін може нашкодити цим людям, тому важливо сміливо зустрічати все нове та позбавлятися старого. Все нове в житті Терезів може супроводжуватися деякими труднощами, так що обережність тут точно не завадить. Зважені рішення допоможуть Терезам залишитися на плаву.

Скорпіон – Скорпіонів часто відносять до зарозумілих людей, але це не так. Представники даного Знака Зодіаку, скоріше, надто впевнені у собі, але вони вміють визнавати помилки, хоч це й дається їм нелегко. Наприкінці зими астрологи прогнозують погіршення на цьому фронті. Швидше за все, Скорпіонам буде дуже складно погоджуватися зі своєю неправотою, через що можуть початися проблеми зі спілкуванням з оточуючими.

Стрілець – Стрільцям краще трохи знизити свої амбіції та стати більш розважливими. Будь-які ризики, хоч любовні, хоч фінансові, обернуться для людей цього Знака великими проблемами в майбутньому. Зараз їм точно не можна робити те, про що вони в майбутньому можуть серйозно пошкодувати. Астрологи радять їм також грати виключно за команду добра, не переходячи нікому дорогу та не провокуючи оточуючих на негатив.

Козоріг – Козерогам з 20 лютого по 15 березня необхідно пам’ятати про те, що зміна пріоритетів може стати причиною великих негараздів у житті. Це буде час, коли слід слідувати прийнятим раніше принципам і в жодному разі не відхилятися від заданої раніше траєкторії. В іншому випадку Козерогів можуть чекати на нові проблеми. Це не найкращий час для переїзду, ремонту та зміни роботи.

Водолій – Водоліям астрологи рекомендують не відповідати ворогами агресією на агресію, а також не прагнути помсти. Не треба навіть думати про неї, інакше доведеться викопати другу могилу поряд із тією, що Водолії захочуть приготувати своїм ворогам. Краще розслабитися та насолоджуватися приємними емоціями, адже вони нікуди не подінуться. Це той самий час, коли точно не варто чинити перешкоди самим собі.

Риби – Меркурій вподобає Рибам-мандрівникам, але Венера в Овні не дасть цим людям необхідного запасу сил та енергії для подорожей та пошуків чогось нового. Хоча б у перші два тижні перебування Венери в цьому Вогненному Знаку Рибам потрібно виявляти обережність і залишатися розміреними. Такий час добре описує проста приказка: «Тихіше їдеш — далі будеш».

You cannot copy content of this page