fbpx

Венера в опозиції з Плутоном: що можна і що не можна робити 9 серпня 2022 року

Протистояння Венери та Плутона зробить цього вівторка вдень сили. Астрологи розповіли, чим конкретно допоможуть нам з вами ці дві планети і чому їхній союз виявиться сприятливим.

Варто зазначити, що протистояння, незважаючи на гучну назву, є гармонійним і дуже позитивним аспектом. Коли дві планети в опозиції, це не означає, що вони ворогують. Це лише означає, що вони перебувають по різні боки Землі. У такому разі планети не заважають одна одній, а навпаки, діють кожна по-своєму добре.

Домінуючою буде енергетика Плутона, тому що з двох планет саме він перебуває у вигіднішій позиції на даний момент.

Що можна робити сьогодні

Спілкуватися з людьми. Спілкуватись потрібно з усіма без винятку. На роботі будьте відкритими з колегами та клієнтами. Не бійтеся працювати у команді.

Будинки будьте привітними з родичами та другою половинкою. Не забудьте зателефонувати батькам і дізнатися, як у них справи.

Спілкуйтеся якнайбільше, адже сьогодні є підвищена ймовірність почути якусь важливу пораду, приємні новини, комплімент.

Особливо важливим є спілкування для тих, хто перебуває в пошуках другої половинки. Заводьте нові знайомства. Вам це піде на користь.

Ходити на побачення. Якщо ви вже знайомі з людиною, яка вам подобається, можете сміливо запрошувати її на побачення.

У такий день важливо бути щирими та відкритими. Не бійтеся говорити про свої почуття та влаштовувати романтичні вечори, фліртувати.

Виявляти фізичну активність. Венера допоможе тим, хто сьогодні збирається провести цей день у стані фізичної активності. Якщо ви займаєтеся спортом, то це безперечно ваш час.

Можна сміливо проводити як кардіотренування, так і тренування із силовими навантаженнями. Це вкрай позитивно позначиться на вашому настрої, фізичних кондиціях, удачі.

Що не можна робити 9 серпня

Лінуватися. Навіть якщо день у вас нічим не зайнятий, байдикувати не варто. Спробуйте присвятити себе домашнім справам.

Сьогодні дуже корисним буде прибирання, особливо у ванній та на кухні в області раковини.

Можна помити посуд, випрати білизну, помити підлогу. Якщо нема чого робити, це не означає, що потрібно нудьгувати і ледарювати.

Здійснювати дорогі покупки. Помірні витрати будуть корисними та доречними, а от якщо ви раптово вирішите витратити на якусь послугу чи якийсь товар кругленьку суму, краще двічі подумати.

Астрологи стверджують, що Венера може підштовхнути вас до марнотратства, так само як і Плутон, який теж не проти швидкоплинних задоволень.

Не бійтеся виявляти любов, теплоту та показувати людям радість від спілкування з ними.

You cannot copy content of this page