fbpx

Венера в Раку з 7 травня 2023 року – прогноз для знаків зодіаків

Венера 7 травня 2023 року переходить до Раки. Ця інгресія по-різному вплине на життя Знаків Зодіаку, – повідомляє АстроМеридіан. Експерт інформує, з якими змінами у житті вони можуть зіткнутися.

Венера в Раку – як зміниться життя

Венера в Раку зробить нас емоційнішими і вразливішими. Багатьом захочеться тепла та ніжності у стосунках. Ми будемо виявляти до своїх близьких більше уваги та співчуття. З’явиться бажання поговорити до душі, поділитися думками та емоціями. В цей час важливо не відкидати тих, хто звернувся до вас із проханням про допомогу. Зараз і вам, і оточуючим, нестерпно думати, що їх можуть відкинути.

Коли Венера йде Раком, не хочеться змін. Багато хто віддасть перевагу спокою і звичній обстановці поїздок і нових вражень. Це чудовий час для того, щоб звити сімейне гніздечко. На початку другої декади місяця можливі кармічні зустрічі. 13 травня 2023 Меркурій сформує до Венери гармонійний аспект, тому ви зможете отримати звісток від коханої людини або запрошення на побачення.

На багатьох чекає вдалі ділові поїздки, вигідні угоди та незначні фінансові надходження.

Овни

У травні вас особливо хвилюватимуть питання, пов’язані з сім’єю та будинком. Це сприятливий час, щоб гармонізувати стосунки у сім’ї. Деякі можуть спробувати себе у ролі рантьє. Можливі прибутки від купівлі-продажу нерухомості, здавання квартири в оренду.

Тельці

Цей час підходить для нових знайомств, романтичних зустрічей та вдалих поїздок. Заробити можна на перекладах чи літературній праці.

Близнюки

Травня особливо вдалий для вас у фінансовому плані. Ви зможете зміцнити своє матеріальне становище.

Раки

Це підходящий момент, щоб сходити до перукаря та оновити гардероб.

Леви

У травні на вас чекає приплив творчої наснаги. Це слушний час, щоб зайнятися мистецтвом.

Діви

У цей час у вас можуть з’явитись нові ідеї. Реалізувати їх допоможуть вам друзі.

Терези

У травні ставлення керівництва до вас зміниться на краще. Можливо вам навіть збільшать зарплату. Можливий роман із начальником.

Скорпіони

Цей місяць може змусити вас переглянути цінності. Не виключений роман із людиною здалеку.

Стрільці

Можливо, у травні вам доведеться пройти через кризу у відносинах. У бізнесі перед вами можуть відкрити нові перспективи.

Козороги

Цього місяця у вас є шанс отримати пропозицію руки та серця або укласти вигідну угоду.

Водолії

Венера принесе вам покращення самопочуття чи службовий роман.

Риби

Травень обіцяє стати для вас особливо щасливим місяцем. Вам пощастить у коханні чи в лотереї.

You cannot copy content of this page