fbpx

Венера в Стрільці з 7 жовтня 2021 року: як захистити себе від проблем в любові

Венера в Стрільці з 7 жовтня 2021 року: як захистити себе від проблем в любові

Венера здійснить свій черговий перехід в новий Знак Зодіаку. Цього разу вона перейде в Знак Стрільця, в якому планета відчуває себе не кращим чином. Астрологи розповіли про те, як можна захистити себе від проблем в любові.

7 жовтня – один з найбільш несприятливих днів місяця. На жаль, Венера, яка перейде в Знак Стрільця, буде негативно впливати на нас не тільки в цей день, але ще і кілька наступних тижнів – аж до 4 листопада. Дотримуйтесь порад експертів, щоб зберегти і зміцнити любов.

Будьте активними

Справа в тому, то Стрілець – це знак величезної життєвої енергії, який зробить планету сильнішою, але заблокує можливість ділитися цією силою з нами. Проте Венера зажадає від нас, щоб ми відповідали її ритму, тому уникнути проблем в любовної сфері можна за допомогою фізичних вправ, роботи.

В такому випадку у вас буде менше сил на сварки з другою половинкою, на з’ясування того, хто правий, а хто винен. Люди, які будуть байдикувати і дозволяти собі розслаблятися, можуть виявитися в дуже неприємній ситуації. Дівати енергію буде нікуди, тому будь-яка незгода з коханою людиною швидко стане перетікати в сварки і конфліктні ситуації.

Не будьте егоїстами

Стрілець зробить Венеру егоїстичною, адже її енергія буде акумулюватися тільки поруч з нею самою. Те ж саме може очікувати і нас з вами. Намагайтеся допомагати близьким людям, не оминаючи стороною їхні проблеми.

Якщо хтось попросить вас про підтримку, надайте її. Не відвертайтеся від чужих бід. Це стосується не тільки родичів, другої половинки, а й друзів. Будь-яка спроба комусь допомогти зробить вас героєм в очах цієї людини і оточуючих.

Пам’ятайте про духовний розвиток

Любовна сфера зажадає від нас внутрішнього розвитку. Поки Венера буде перебувати в Стрільці, багатьом з нас захочеться знайти відповіді на якісь внутрішні питання, захочеться зрозуміти цей світ і процеси, що в ньому відбуваються.

Можливо, що період з 7 жовтня по 4 листопада нам вдасться зрозуміти справжній сенс любові. Це означає, що перебування планети в Стрільці не таке вже й небезпечне і непередбачуване.

Уникайте тривалих розлук

Друга половинка почне нудьгувати, але це не зміцнить відносини, а може їх зруйнувати. Віддалення від коханої людини може привести до появи деструктивних думок.

Також тривалі розставання можуть привести до зрад, утворення любовних трикутників. Це дуже небезпечний час, в яке потрібно тримати вухо гостро і не відходити далеко від коханої людини.

You cannot copy content of this page