fbpx

Весілля не буде: знаки зодіаку, які категорично не підходять один одному

Астрологи перерахували шість пар знаків зодіаку, які категорично не підходять один до одного. Якщо ваш обранець чи обраниця дратують вас на порожньому місці, ви нещасні, але не розумієте, у чому справа, — перевірте, чи немає вас у цьому списку астрологічних антиподів.

Овен та Телець

Цим представникам астрологічного кола дуже непросто ужитися один з одним. Обидва вперті і наполегливі, що у повсякденному житті призводить до постійних конфліктів, у яких жодна сторона не хоче поступитися. Зберегти сім’ю у разі допоможе лише мудрість, яка приходить до закоханим далеко ще не відразу. До того ж Овни — великі домосіди, а Тельцям нудно без суспільства, тож у цій парі люди швидко втомлюються один від одного і розлучаються.

Близнюки та Козеріг

Близнюки та Козеріг навряд чи зможуть зв’язати собі узами шлюбу. Вітрені та легковажні Близнюки звикли до бурхливого перебігу життя і не дуже засмучуються, зробивши невірний крок. Представники цього знака можуть пробачити собі розсіяність і забудькуватість, з чим ніколи не зможе змиритися докладний і раціональний Козеріг. Настрій Близнюків змінюється по 100 разів на день, тому найчастіше приземлений Козеріг взагалі не знає, з якого боку підступитися до своєї другої половинки і чого від неї чекати, що надзвичайно вимотує.

Раки та Терези

Союз Раку та Терезів розпадається через банальне розбіжність способу життя. Тихий, сімейний Рак любить спокійне проведення часу вдома, тоді як тусовщик-Терези постійно тягне його «вийти у світ», провести час у галасливій компанії. Досить швидко це протистояння стомлює обох.

Скорпіон та Стрілець

Стрілець за своєю природою не схильний будувати якихось інтриг, тому говорить все прямо і в лоба. Скорпіон же, навпаки, звик ретельно обмірковувати кожен свій крок, каже натяками і завжди всіх довкола в чомусь підозрює. Стрілець схильний до зрад, а Скорпіон звик зберігати вірність. Суперечності швидко руйнують таку родину.

Водолій та Риби

Волелюбному Водолію важко зрозуміти тихих і мрійливих риб, які вимагають постійної уваги до себе. Водолій може навіть ненароком образити свого партнера, а чутливі Риби вже гадають, що той завів когось на боці або просто розлюбив. Починаються скандали та взаємні закиди, які в результаті й руйнують цей суперечливий союз.

You cannot copy content of this page