fbpx
Перейти до вмісту

Везунчики вересня 2021: знаки Зодіаку, яким буде посміхатися Фортуна

ЦІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ – везунчики ВЕРЕСНЯ 2021 – їм посміхнеться Фортуна!

За везіння в астрології відповідає планета великого щастя Юпітер. У вересні особисті планети будуть робити до нього гармонійні аспекти, тому представникам деяких знаків Зодіаку щастя обрушиться, як сніг на голову.

Отже, кому ж пощастить більше за інших?

6 ВЕРЕСНЯ ВЕНЕРА сформують з Юпітером ГАРМОНІЙНИЙ АСПЕКТ

Це призведе до того, що у багатьох з’являться додаткові джерела доходу, деякі зможуть заробити багато грошей, а комусь пощастить у коханні. Найбільше позитивний вплив цього планетарного зв’язку торкнеться Терезів, Водоліїв, Стрільців і Тельців.

Терези

Вам у вересні пощастить і в любові, і в картах. Ви можете з головою зануритися в нове романтичну пригоду, віддатися творчості або захопитися якимось хобі. Всі ці заняття сприятимуть збільшенню вашого шарму і харизми. Почуття будуть яскравими, пристрасними, а відпочинок – незабутнім.

Вас чекає успіх на сцені, у викладацькій діяльності, в модельному або рекламному бізнесі. Головне, діяти рішуче, і все вийде! В іграх вам теж буде везти.

Водолії

Вас чекає успіх у всьому, що стосується далеких поїздок, вищої освіти, вивчення іноземних мов та спілкування з іноземцями. Це відмінний час для того, щоб розширити свою свідомість. Зараз ви можете отримувати знання та ділитися ними.

В цей час ви можете стати чиїмось кумиром або прикладом для наслідування. Вам обов’язково пощастить, якщо ви будете користуватися власними ідеями.

Стрільці

Щоб у вересні 2021 вам пощастило, потрібно більше спілкуватися як оффлайн, так і в інтернет, листуватися, вчитися і їздити. Якщо зараз ви купите машину або мобільний телефон, вони можуть стати вашими талісманами. Також ви можете успішно вивчати і викладати езотерику, філософію, астрологію або інформатику.

Не виключено, що ви займетеся політикою або волонтерською діяльністю. Також це гарний час для укладення угод. Ваші друзі в цей час можуть вас багато чому навчити або принести удачу.

Тельці

Тельці вас чекає успіх у досягненні цілей, професійної реалізації та просуванні по кар’єрних сходах. Вас можуть призначити на вищу посаду, познайомити з потрібними людьми, підвищити оклад.

Всі ваші успіхи стануть природним наслідком наполегливої ​​праці на благо вашої компанії. Також ви можете просуватися на державній службі або зробити політичну кар’єру.

20 ВЕРЕСНЯ 2021 року МЕРКУРІЙ ЗРОБИТЬ ТРІН до Юпітера

Це дозволить успішно скласти іспити, тести, пройти співбесіду. Знайомства, поїздки та комерційні угоди будуть вдалими. Особливо це стосується Дів і Раків.

Діви

Вам у вересні 2021 року пощастить в ділових питаннях, а також у всьому, що стосується грошей. Особливо це стосується секретарів, кур’єрів, медичних сестер і співробітників клінінгових компаній.

Ви зможете знайти підробіток з гідною оплатою. Також це прекрасний час для того, щоб подбати про своє здоров’я, зміцнити імунітет і зайнятися своєю фігурою.

Раки

У вересні 2011 року ви можете отримати спадок, а також вигідно продати або купити квартиру. Якщо ви маєте потребу в грошах, вам можуть допомогти батьки або інші родичі.

У вас з’явиться багато ресурсів, які ви витратите на сім’ю. Це вдалий час для того, щоб зробити пластику грудей або зайнятися езотерикою. Зараз Ви можете отримати іпотеку, зайнятися ремонтом або будівництвом.