fbpx

Від моєї сестри пішов чоловік, тому що вона ходила на тренінги “як зробити з чоловіка багатія”

Як “прокачати” свого чоловіка. Коли я дізнався історію повністю, то, м’яко кажучи… офігів. Якби я був письменником, то такий поворот подій не міг би вигадати навіть під дією чогось.

Майже два місяці тому моя сестра розлучилася. Я дуже здивувався від самого процесу розлучення, оскільки чоловік у неї був по-справжньому люблячою і розумною людиною. Не зраджував, відносно непогано заробляв, а найголовніше — дуже кохав мою сестру. Мабуть, лише через останній пункт їхній шлюб і тривав аж 4 роки.

Сестра та моя дружина спілкуються та підтримують дружні стосунки. І нещодавно я дізнався про справжню причину розлучення сестри. Виявляється, що вона “прокачувала” свого тоді ще чоловіка.

Вона щоразу, коли зять (сподіваюся, так називають чоловіка сестри) повертався з чергування, моя сестриця приймалася довбати йому мозок у прямому розумінні, що йому потрібно рости, розвиватися, відкривати свою клініку, будувати будинок, купити дорогу машину і ще щось. .

Тривало приблизно рік, поки він ходив на роботу. До речі, він закінчив інтернатуру і був помічником хірурга. Моя сестра слухала коучів в інтернеті про те, як правильно розвивати чоловіків та “прокачувати” їх.

Я, звичайно, знатно отетерів. Уявляю ситуацію — приходиш з чергування, а там дружина тобі мозок виносить про те, що ти маєш те й се. Яка “своя клініка” у хірурга-початківця може бути?!

You cannot copy content of this page