fbpx

Від нудьги і заради азарту: головні зрадники по знаку Зодіаку

Астрологи впевнені, що схильність до зрад закладена в деяких чоловіків від народження – всьому виною сузір’я, під якими вони народжуються. У список тих, кого легко можна застати з іншою, потрапили четверо представників астрологічного кола.

Овен

Чоловік-Овен самовпевнений і наполегливий, періодично йому просто необхідно здобувати перемоги над «новими» жінками, тому фліртувати з іншими жінками він буде часто і активно. Представникам цього знака важливо відчувати себе спокусником, в парі Овен в основному грає роль «мисливця», йому потрібні нові «жертви».

При цьому такий чоловік не вважає скороминущу зраду чимось ганебним – адже дружину не пускає і за її спиною ні з ким романів не крутить. Дружинам Овнів залишається тільки змиритися з ситуацією або розлучитися, тому що виправити народжених під цим сузір’ям неможливо.

Близнюки

Комунікабельний чоловік-Близнюки зраджує нібито випадково. На будь-якому заході він шукає приємну даму «для спілкування», говорить їй саме те, що вона хотіла б почути, і таким чином заманює свою співрозмовницю в ліжко. Про те, що трапилося представники цього знака завжди дуже шкодують, деякі навіть намагаються покаятися перед дружиною, але наступного ж вечора все повторюється знову.

Астролог рекомендує супутницям Близнюків не залишати їх ні на хвилину і вчитися підтримувати цікаву бесіду, щоб чоловікові не довелося шукати більш цікаву, на його погляд, співрозмовницю.

Козоріг

Чоловік-Козоріг рідко турбується про почуття інших, якщо він вирішив щось зробити – обов’язково зробить, це стосується і зрад. Для представників цього знака зустріч з іншою жінкою після важкого трудового дня – свого роду спосіб розслабитися, отримати заряд бадьорості та натхнення.

Дамі серця Козорога потрібно бути непередбачуваною, особливо в ліжку. Тоді ваш чоловік в очікуванні чогось нового і цікавого буде поспішати додому, а не до іншої.

Водолій 

Щоб відчувати себе важливим і потрібним, чоловікові-Водолію необхідно завжди перебувати в центрі уваги. Його обраниці доведеться забути майже про всі свої потреби і постійно перебувати поруч з коханим, щоб він не пішов рятуватися від самотності в обіймах іншої. Як «жертви» Водолії підсвідомо вибирають тих, кого легше розжалобити історіями про вічній тузі і зрадах – саме так представники цього знака домагаються ночі любові.

You cannot copy content of this page