fbpx

“Відкрито коридор долі”: 3-и знаки зодіаку очікують справжнє щастя до кінця жовтня

Представникам цих сузір’їв Всесвіт підготував доленосні зустрічі в другій половині жовтня

У другій половині жовтня в черговий раз проявить свою активність Венера – покровителька міжособистісних відносин в їх самих різних проявах.

Саме тому астрологи назвали знаки зодіаку, які увірвуться в світ гармонії до кінця жовтня.

Представників цих сузір’їв огорнуть нитки долі, а Всесвіт підготував цим людям доленосні зустрічі, які приведуть до самих несподіваних результатів.

Тельці

Роман і відносини у Тельців можуть перерости в щось більше. У представників цього знака настає довгоочікуваний період спокою і гармонії, коли можна забути про клопоти і нарешті зайнятися особистим життям.

Астрологи рекомендують ставитися до нових відносин з відповідальністю, навіть якщо це просто роман.

Саме такі скромні “зерна”, посаджені зараз, в подальшому можуть вирости в щось більше.

Водолії

Прийшов час попрощатися з незалежністю Водоліям. У побудові відносин вони є одним з найбільш складних і суперечливих знаків.

Представникам цього знака фахівці за зірками радять, як можна швидше перестати чіплятися за свій тісний особистий простір, а ще навчитися виражати позитивні емоції.

Саме в жовтні доля подарує їм зустріч з людиною, яка може стати опорою і втіхою на все життя.

Близнюки

Для Близнюків прийде пора бути розсудливими. Представники цього знака відрізняються неймовірною закоханістю. Їх планетою-покровителем є Меркурій, який знаходиться в тісному зв’язку з Венерою як в астрономічному, так і в астрологічному плані.

У жовтні зірки будуть натякати Близнюкам на те, що прийшов час навести порядок в особистих відносинах, обірвати непотрібні зв’язки і знайти єдину половинку.

Related Post

Упертість і мінливість: що заважає різним знакам зодіаку стати щасливимиУпертість і мінливість: що заважає різним знакам зодіаку стати щасливими

Навіть найбагатша, здорова людина може відчувати себе нещасливою в світі через власний характер. Ті ж риси, що допомагають нам рухатися вперед, уникати небезпек і будувати плани, заважають насолоджуватися тим, що

Фінансовий гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня 2021 рокуФінансовий гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня 2021 року

Фінансовий гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня 2021 року Фінансові справи можуть просуватися далеко не найкращим чином. Багато в чому це залежить від настрою зірок. Астрологи розповіли, яким

Гороскоп на 13 березня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 13 березня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 13 березня 2021 року Овен Можливо, сьогодні ви зможете перемогти в собі сумніви і слабкість перед спокусами. Не виключені події, які перевірять вашу життєву стійкість. В результаті (позитивному