fbpx

Відкрито коридор затемнень: чого очікувати з 19 листопада по 4 грудня

Часткове затемнення Місяця відбулося з 19 листопада, з яким розпочнеться критичний період

У п’ятницю, 19 листопада, розпочався період під назвою коридор затемнень. Цей час він критичний для людей, адже відбудеться підвищення градуса емоцій, а рівень агресії та злості може зашкалювати.

Астрологи помітили, що цей коридор затемнень називають кармічним. Пов’язано це з тим, що, на думку фахівців із зірок, Місяць у цей період повністю закриває себе, завдяки чому почуття людей обнуляються. Саме тому зараз варто опрацювати свої внутрішні проблеми.

Все заховане глибоко всередині може значно вплинути на емоційне тло, що викличе масу проблем у цей непростий час.

Водночас коридор затемнень оголить слабкі місця та додасть спокус. Це затемнення в Тельці з тау-квадратом на Юпітер, а ця планета освіти, розширення та знань. Тому фахівці в галузі астрології радять усім виходити на новий рівень. Але зробити це можна лише після переосмислення всіх своїх вчинків, справ та подій.

Крім цього, місячне затемнення торкнеться сфер кар’єри, нерухомості, побуту, переїздів, дітей, друзів та соціальних статусів. Через це стан багатьох людей у ​​цей час нагадуватиме емоційну гойдалку. Можуть раптово знадобитися гроші на лікування, навчання чи автомобіль.

Фахівці в галузі астрології нагадують, що часткове затемнення Місяця відбулося 19 листопада, а 4 грудня відбудеться повне сонячне затемнення, з яким завершиться коридор затемнень.

Related Post

Гороскоп на 8 листопада для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 8 листопада для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 8 листопада 2020 Овен В даний момент не соромтеся впроваджувати нововведення в різних областях вашого життя. Навіть ті ідеї, які на перший погляд можуть здатися нереальними, незабаром знайдуть

Гороскоп на 18 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 18 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 18.09.2021 року для кожного знака Зодіаку Гороскоп на 18 вересня 2021 року Овен Життєвий потенціал на високому рівні. Зростають творчі здібності, привабливість, дар переконання. Хороший день для

Гороскоп на 15 жовтня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 15 жовтня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 15 жовтня 2020 Овен В даний час належить вирішити безліч питань. Але, оскільки справа йтиме на лад і ви досягнете бажаного результату, ви отримаєте від цього процесу задоволення.