fbpx

Відносини Овнів, успіх Левів та вибір Стрільців: докладний гороскоп з 30 травня по 5 червня

Астрологи поділилися, чого варто очікувати від цього тижня.

ОВНІВ цей час підштовхує до відновлення занедбаних справ, доведення їх “до розуму”. На роботі зміни, і можливо серйозні. Загострюється чутливість до всього нового.

У ТЕЛЬЦІВ найкращий період для того, щоб розібратися з паперами та придбати потрібні документи, добре працюється в групі. Дехто почне колекціонувати якісь особливі речі.

БЛИЗНЮКАМ зірки радять проаналізувати події останніх місяців і не уникати назрілих змін. Гарний час для влаштування робочого місця.

РАКИ, фінанси здатні збільшитися за рахунок участі у ризикованих підприємствах. Проте варто остерігатися попадання у залежність, — не беріть і не давайте зараз у борг.

У ЛЕВІВ успішно проходять візити до вищих осіб, організація свят, різноманітних акцій. Можна експериментувати, грати різні ролі у суспільстві.

У ДІВ сприятливий час для осмислення набутого досвіду, застосування теорії на практиці. Переконайтеся в достовірності запропонованої вам інформації, перш ніж вжити заходів у цій галузі.

ТЕРЕЗИ, є шанс примножити і знання, і капітал. Сили та спокій ви з успіхом черпатимете в улюбленому занятті, спілкуванні з друзями. Прагніть на краще у всьому, що стосується зручності.

У СКОРПІОНІВ підходящий період для поїздок, коротких подорожей, участі у колективних заходах. Виступіть організатором бажаних подій, подбайте про потрібний склад учасників.

СТРІЛЬЦІ, матеріальне становище може покращити діяльність, пов’язану з реалізацією особистих талантів. Зірки радять не затягувати з вибором: не бійтеся ухвалити радикальне рішення.

КОЗОРОГАМ добре заводити знайомства, деякі з них виявляться досить перспективними. Однак є ризик захопитися ідеєю, здатною залишити вас на якийсь час без грошей. Деякі схильні зараз до зайвої самокритики.

ВОДОЛІЯМ зірки радять відповідальнішою до виконання професійних обов’язків. Доказом того, що ви обрали правильний шлях, будуть різні знаки.

РИБИ, багато хто відчує в собі сили змінити хід подій, що склався, можна вирішити соціальні питання. Імовірний успіх у підприємствах, пов’язаних із поширенням інформації.

You cannot copy content of this page