fbpx
Перейти до вмісту

Відносини Тельців, цілі Левів та енергія Терезів: докладний гороскоп на 28 січня

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв у цей день

ОВНИ

ОВНИ, вчіться проникати в саму суть того, що відбувається. Можливі несподівані події та перешкоди: у такий спосіб доля стимулює процес духовного розвитку.

ТЕЛЬЦІ

У ТЕЛЬЦІВ — слушний час для налагодження стосунків з потенційними роботодавцями. Щоб реалізувати свої потаємні бажання, вам варто думати про них більш позитивно.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ, ваша діяльність приверне увагу людей зі схожими поглядами на життя. Подумайте, щоб частину своїх обов’язків перекласти на оточуючих.

РАКИ

У РАКІВ сприятливий період для вдосконалення будь-яких навичок. Спробуйте розкрити можливості, які приховані у вас: це допоможе реалізуватися в суспільстві.

ЛЕВИ

ЛЕВІВ події дня можуть підштовхувати до різких, часом нерозумних дій. Намагайтеся домагатися своїх цілей мирними шляхами, не караючи оточуючих.

ДІВИ

У ДЕВ ймовірна корисна поїздка та невелика подорож. З’являться нові знайомства та зв’язки: ваш постійний партнер може скаржитися на нестачу уваги.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, ваша енергія буде витрачатися, в основному, на спілкування та навчання. Особливий успіх цього дня настане у всіх колективних заходах.

СКОРПІОНИ

У СКОРПІОНІВ може загостритися критичність до свого зовнішнього вигляду. Гарний час для підбору стильних речей та аксесуарів. Ви могли б успішно виступити в ролі модельєра.

СТРІЛЬЦІ

У СТРІЛЬЦІВ спостерігається тенденція до порушення обіцянок: виникає бажання направити перебіг подій у нове русло. Намагайтеся цього дня мислити творчо.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГАМ не варто надмірно завантажувати себе роботою: чим менше розпоряджень випаде сьогодні на вашу частку, тим краще. Цей період більше підходить для навчання.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЯМ доведеться вирішувати питання, що виникли внаслідок обману. Остерігайтеся прийняти рішення, що ґрунтується на негативній інформації, отриманій з чужих вуст.

РИБИ

У РИБ побудова довгострокових планів може призвести до думок про зміну діяльності. Можливо, ви недооцінюєте свою роль життя інших людей.