fbpx

Відразу 3-и знаки Зодіаку закрутять новий “пекучий” роман у жовтні

Представників цих сузір’їв доля зіштовхне лобами з їхнім щастям зовсім скоро

Астрологи назвали відразу 3 знаки зодіаку, яких розірве від палких почуттів в найближчі дні. Представники цих сузір’їв зустрінуть свою справжню любов, а доля буквально зіштовхне лобами людей, народжених під цими знаками, з їх довгоочікуваним щастям.

Леви

Для особистого життя Левів набагато сприятливіша 2 половина наступного тижня. Вона зніме зайву напруженість і підкаже, як досягти у відносинах колишньої гармонії.

Представники цього сузір’я можуть вступити у відносини з людиною, з якою вони давно знайомі. Зволікати не варто: цілющий відновлювальний ефект почне радувати вже на цих вихідних. Астрологи радять якнайшвидше відправитися в подорож або згадати про спільне хобі.

Терези

Терези в жовтні зможуть зануритися в цілий вир подій і почуттів. При зустрічі з потрібною людиною представники цього знаку зможуть відразу ж закохатися. Якщо у відносинах все добре, порадує заявка на додаткову гармонію.

Фахівці по зірках розповіли, якщо не виходить діалог в якомусь важливому питанні, в цей час стане легше знайти потрібні слова і підібрати вдалий момент для продовження розмови.

Риби

Риби в жовтні можуть зустріти людину, про яку все життя мріяли. Може намітитися “друге дихання” в нескладному романі з іноземцем або людиною, яка проживає далеко. Зірки нагадують, що чим менше знаєш про свою далеку любов, тим легше впасти в ілюзії.

Доленосна зустріч принесе повне взаєморозуміння і фізичне тяжіння. Більш того, пара вийде міцною за рахунок загальних поглядів на життя і інтересів.

Related Post

Відразу 2 знака Зодіаку знесе потужним потоком везіння в ці 4 дніВідразу 2 знака Зодіаку знесе потужним потоком везіння в ці 4 дні

Цим щасливчикам зірки подарують круті життєві зміни і різкі злети Астрологи назвали знаки Зодіаку, яких в ці 4 дня знесе потужним потоком везіння. Представників цих сузір’їв накриє лавиною щастя найближчим

Гороскоп КОХАННЯ на 20 травня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 20 травня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогоднішній день вас з чоловіком, як не дивно, будуть стрясати суперечки або навіть скандали з приводу політичного життя країни. Ви можете не зійтися в політичних пристрастях,

Таро-прогноз на тиждень з 6 по 12 вересня 2021 рокуТаро-прогноз на тиждень з 6 по 12 вересня 2021 року

Таро-прогноз на тиждень з 6 по 12 вересня 2021 року Набути впевненості в завтрашньому дні і без зусиль вирішити складні питання допоможе Таро-прогноз. Підказки старших Арканів на прийдешній тиждень вересня