fbpx

Відразу 4 знака зодіаку будуть в потоці купюр в ці 3 дні

Фінанси поллються річкою на представників цих сузір’їв в перші дні жовтня

Астрологи назвали знаки зодіаку, яких в перші дні жовтня накриє хвилею грошей. Фінанси поллються річкою на представників одразу 4 сузір’їв.

Люди, народжені під цими знаками, в буквальному сенсі “захлинуться” в потоці купюр, ці щасливчики будуть приречені на багатство на початку місяця.

Рак

Отримають непоганий грошовий куш Раки. Це може бути, як основний заробіток, так і підробіток. Цілком можливо, що побічний дохід навіть перевищить основний. Астрологи уточнили, що найчастіше представники цього сузір’я дуже ретельно підбирають справу, в яку вони вкладуть свої кошти, і тому помиляються в розрахунках вкрай рідко.

На початку жовтня вони отримають чергові дивіденди від своїх вкладень, і їх сума виявиться не маленькою.

Терези

Сприятлива фінансова ситуація складеться і у Терезів. Свій відчутний дохід вони отримають завдяки азарту. Фахівці по зірках розповіли, у багатьох вийде виграти в лотерею пристойну суму або ж до них прийде успіх в грі на біржі.

Основною проблемою для представників знака може виявитися збереження отриманих коштів. Зберігати великі суми найкраще в банку, а ось витрачати все і відразу точно не потрібно.

Козороги

Проявить прихильність удача до Козорогам. Початок жовтня подарує їм несподіване і привабливу пропозицію, пов’язане зі зміною місця роботи. Якщо пропозиція перспективне, то можна сміливо погоджуватися.

Зірки обіцяють на новому місці великі перспективи для кар’єрного зростання, тут їх виявиться трохи більше. Але не варто забувати і про постійне джерело доходу, гроші просто почнуть сипатися на голову, і, якщо зробити все правильно, фінансовий потік не вичерпається до весни.

Водолії

Зможуть дістати непоганий прибуток і Водолії. Основним джерелом їх доходу виявиться пасивний заробіток. Астрологи відзначили, що це може бути здача нерухомості в найм або дохід від цінних паперів або депозиту.

Не варто забувати і про роботу, адже тут вони можуть розраховувати на підвищення в посаді, а разом з цим і збільшення заробітної плати. Основна помилка, від якої слід берегтися в першій половині жовтня, не слід давати гроші в борг, навіть якщо просять дуже близькі родичі, ні до чого хорошого це не призведе.

Related Post

Гороскоп на 25 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 25 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 25 серпня 2021 року Овен Постарайтеся сьогодні домогтися того, щоб вас не турбували протягом досить довго часу. Результатом може стати твір, яким ви будете

Любовний гороскоп на тиждень із 15 по 21 листопада 2021 рокуЛюбовний гороскоп на тиждень із 15 по 21 листопада 2021 року

Любовний гороскоп на тиждень із 15 по 21 листопада 2021 року Кінець осені диктує свій настрій. Наближення зими скорочує зустрічі та підштовхує нас до усамітнення. Зате всі радісні миті стають

Гороскоп на 2 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 2 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 2.08.2021 року для кожного знака зодіаку Гороскоп на 2 серпня 2021 року Овен Розберіться в своїх відносинах з партнерами, колегами. Перегляньте плани і тактику поведінки. Особисте життя