fbpx

Відразу 4 знака зодіаку “захлинуться” в потоці купюр в ці 3 дні

Фінанси поллються річкою на представників цих сузір’їв в перші дні жовтня

Астрологи назвали знаки зодіаку, яких в перші дні жовтня накриє хвилею грошей. Фінанси поллються річкою на представників одразу 4 сузір’їв. Люди, народжені під цими знаками, в буквальному сенсі “захлинуться” в потоці купюр, ці щасливчики будуть приречені на багатство на початку місяця.

Раки

Отримають непоганий грошовий куш Раки. Це може бути, як основний заробіток, так і підробіток. Цілком можливо, що побічний дохід навіть перевищить основний.

Астрологи уточнили, що найчастіше представники цього сузір’я дуже ретельно підбирають справу, в яку вони вкладуть свої кошти, і тому помиляються в розрахунках вкрай рідко. На початку жовтня вони отримають чергові дивіденди від своїх вкладень, і їх сума виявиться не маленькою.

Терези

Сприятлива фінансова ситуація складеться і у Терезів. Свій відчутний дохід вони отримають завдяки азарту. Фахівці по зірках розповіли, у багатьох вийде виграти в лотерею пристойну суму або ж до них прийде успіх в грі на біржі.

Основною проблемою для представників знака може виявитися збереження отриманих коштів. Зберігати великі суми найкраще в банку, а ось витрачати все і відразу точно не потрібно.

Козорог

Проявить прихильність удача до Козорогім. Початок жовтня подарує їм несподівану і привабливу пропозицію, пов’язаною зі зміною місця роботи. Якщо пропозиція перспективна, то можна сміливо погоджуватися. Зірки обіцяють на новому місці великі перспективи для кар’єрного зростання, тут їх виявиться трохи більше.

Але не варто забувати і про постійне джерело доходу, гроші просто почнуть сипатися на голову, і, якщо зробити все правильно, фінансовий потік не вичерпається до весни.

Водолій

Зможуть дістати непоганий прибуток і Водолії. Основним джерелом їх доходу виявиться пасивний заробіток. Астрологи відзначили, що це може бути здача нерухомості в найм або дохід від цінних паперів або депозиту.

Не варто забувати і про роботу, адже тут вони можуть розраховувати на підвищення в посаді, а разом з цим і збільшення заробітної плати. Основна помилка, від якої слід берегтися в першій половині жовтня, не слід давати гроші в борг, навіть якщо просять дуже близькі родичі, ні до чого хорошого це не призведе.

Related Post

Любовний гороскоп на тиждень з 11 по 17 жовтня 2021 рокуЛюбовний гороскоп на тиждень з 11 по 17 жовтня 2021 року

Любовний гороскоп на тиждень з 11 по 17 жовтня 2021 року Любов – це те саме відчуття, яке може приносити як користь, так і шкоду у вигляді переживань. Астрологи дали

Везунчики вересня 2021: знаки Зодіаку, яким буде посміхатися ФортунаВезунчики вересня 2021: знаки Зодіаку, яким буде посміхатися Фортуна

ЦІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ – везунчики ВЕРЕСНЯ 2021 – їм посміхнеться Фортуна! За везіння в астрології відповідає планета великого щастя Юпітер. У вересні особисті планети будуть робити до нього гармонійні аспекти,

Гороскоп КОХАННЯ на 17 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 17 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 17 серпня 2021 року Овен Сьогодні вам буде непросто зважитися на відповідальний крок і перевернути якусь сторінку у вашому особистому житті, а значить, і