fbpx
Перейти до вмісту

Відразу 4 знаки зодіаку опиняться у владі яскравих емоцій з 29 грудня

Представники цих сузір’їв суттєво підвищать свій успіх у цей час

29 грудня Юпітер входить у знак містичних та таємничих Риб. У цьому знаку він благоволить таємним справам, а космічна енергія яскравих емоцій тільки підштовхне представників одразу 4 сузір’їв до імпульсних рішень. У цей час можна навчитися нових технологій, а також істотно підвищити свій успіх.

Овни

Наприкінці грудня захочеться зустрітись зі своїм кумиром Овнам. Представники цього знаку цікавитимуться мистецтвом, філософією чи космосом. Астрологи стверджують, що не виключено, що їх запросять на телебачення або запропонують видати вашу книгу.

Скорпіони

У період, коли Юпітер увійде в Риби, з головою поринуть у любовний вир Скорпіони. Вони ідеалізуватимуть свого партнера, ставитимуться до нього з величезним теплом і ніжністю. Фахівці зі зірок запевняють, не виключено, що їм захочеться вирушити за ним на край світу.

Стрільці

Наприкінці грудня 2021 року поринуть у теми сім’ї та побуту Стрільці. Для них важливо підтримувати сімейні традиції, вивчати історію свого роду, підтримувати теплі стосунки з батьками та дітьми. Зірки кажуть, якщо представники знаку живуть за кордоном, то їм захочеться повернутися на батьківщину.

Козорогів

Все в житті крутитиметься навколо вхідної та вихідної інформації у Козорогів. Представникам знаку захочеться викладання та навчання, зустрічей з іноземцями, духовними чи відомими людьми. Астрологи запевняють, що чим краще вони виконуватимуть свої обов’язки, тим більше грошей отримають.