fbpx
Цей день Гороскоп Відразу 4 знаки зодіаку опиняться у владі яскравих емоцій з 29 грудня

Відразу 4 знаки зодіаку опиняться у владі яскравих емоцій з 29 грудня

Представники цих сузір’їв суттєво підвищать свій успіх у цей час

29 грудня Юпітер входить у знак містичних та таємничих Риб. У цьому знаку він благоволить таємним справам, а космічна енергія яскравих емоцій тільки підштовхне представників одразу 4 сузір’їв до імпульсних рішень. У цей час можна навчитися нових технологій, а також істотно підвищити свій успіх.

Овни

Наприкінці грудня захочеться зустрітись зі своїм кумиром Овнам. Представники цього знаку цікавитимуться мистецтвом, філософією чи космосом. Астрологи стверджують, що не виключено, що їх запросять на телебачення або запропонують видати вашу книгу.

Скорпіони

У період, коли Юпітер увійде в Риби, з головою поринуть у любовний вир Скорпіони. Вони ідеалізуватимуть свого партнера, ставитимуться до нього з величезним теплом і ніжністю. Фахівці зі зірок запевняють, не виключено, що їм захочеться вирушити за ним на край світу.

Стрільці

Наприкінці грудня 2021 року поринуть у теми сім’ї та побуту Стрільці. Для них важливо підтримувати сімейні традиції, вивчати історію свого роду, підтримувати теплі стосунки з батьками та дітьми. Зірки кажуть, якщо представники знаку живуть за кордоном, то їм захочеться повернутися на батьківщину.

Козорогів

Все в житті крутитиметься навколо вхідної та вихідної інформації у Козорогів. Представникам знаку захочеться викладання та навчання, зустрічей з іноземцями, духовними чи відомими людьми. Астрологи запевняють, що чим краще вони виконуватимуть свої обов’язки, тим більше грошей отримають.

Related Post

Астропрогноз з війни від Angela Pearl: Україна не втратить Незалежності, ядерного удару не буде, труднощі закінчаться Астропрогноз з війни від Angela Pearl: Україна не втратить Незалежності, ядерного удару не буде, труднощі закінчаться 

“У цьому відео я спробувала подивитися на ситуацію війни в Україні з погляду астрології та карт таро та відповісти на запитання, які ви мені надсилаєте. Ця війна потрясла весь світ

21 березня Унікальний день: що принесе молодик у березні 202321 березня Унікальний день: що принесе молодик у березні 2023

Молодик 21 березня – один із найбільш енергетично потужних у цьому році. Молодик 21 березня 2023 року – точний час Молодик – це період, коли Місяць невидимий на нічному небі.

Гороскоп на 13 лютого 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 13 лютого 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Вдалий день для найскладніших, важливих і відповідальних справ. У вас багато буде виходити добре, не доведеться прикладати багато зусиль, щоб досягти потрібного результату. Порадують звістки від давніх друзів чи