fbpx
Перейти до вмісту

Відразу 4 знаки зодіаку почнуть нові стосунки після 28 грудня

  • від

Представники цих сузір’їв здійснять свої найзаповітніші бажання в цей день

Як передбачають зірки, саме 28 грудня відкриється портал кохання для представників одразу 4 сузір’їв. За словами астрологів, події, що відбулися цього дня, допоможуть з головою зробити крок цим людям у вир палких почуттів. Що ближче до новорічних свят, то більше у людей з’являється радісних відчуттів та надій на наступний рік.

Овни

Довгоочікуваний сімейний добробут настане у Овнів. Астрологи запевняють, атмосфера в будинку буде досить приємною та гармонійною. У любовній сфері можна виявити ініціативу, яка забезпечить однозначний успіх.

Тельці

Перед Новим роком зірки благословлять Тельців на нові стосунки. Астрологи відзначають, що в особистому житті все буде складатися якнайкраще, а відчуття щастя почне буквально переповнювати. Не виключено, що надзвичайно корисним виявиться якась стороння людина, можливо колега.

Терезів

Наприкінці грудня багатообіцяючими виглядають перспективи щастя для Терезів. Саме тому Новий рік краще зустріти у колі другої половинки. Загалом сімейна атмосфера буде досить гармонійною. Крім того, більшість представників знаку можуть розраховувати на несподівану пропозицію партнера.

Водолії

Цього дня будуть особливо щасливі Водолії. Деякі зможуть залишити в минулому старі образи та помиритися з близькими людьми, інші отримають яскраві емоції, зустрівши другу половинку. Астрологи передбачають, багато хто зможе також досягти успіху у своїй діяльності та реалізації планів.