fbpx

Відразу у 7 Знаків Зодіаку настане біла смуга у червні 2021 року

Червень відзначиться розсипом позитивних днів. Але такого, щоб йшла суцільна біла смуга, не буде ні в кого.

У Риб Юпітер в знаку відкриває нові шляхи – і тут же квадрат Меркурія з Нептуном і звинувачення в обмані й махінаціях.

РИБИ

Юпітер в Рибах розгорне перед представниками цього знаку широкі горизонти. Для них відкриються нові можливості зайнятися тим, де вони будуть шановані й потрібні, або розширять свій кругозір, або зможуть розвинути таланти.

Через те, що Юпітер символізує справедливість і заступництво впливових людей, Риби можуть розраховувати на успіх в юридичних справах і удачу при зверненні за підтримкою до впливової людини.

До Риб прийде популярність. Вони стануть авторитетними у своєму колі.

Мінус червня – зліт Риб буде супроводжуватися інтригами й плітками. Їх і самих можуть звинуватити в обмані, розкопавши якусь стару історію.

РАКИ, ТЕЛЬЦІ, ТЕРЕЗИ І ЛЕВИ 

РАКАМ в червні пощастить двічі.

3-4 червня трин Венери в Раку з Юпітером зробить їх на рідкість симпатичними й щасливими в соціальних контактах і коханні. Люди творчості – дизайнери, художники, стилісти, музиканти – стануть популярними.

ТЕЛЬЦЯМ в цей день пощастить на приємну зустріч, знайомство або поїздку. Будуть вдалими торгівля та обмін. Можна отримати подарунок від когось з близького оточення.

ТЕРЕЗАМ пощастить в роботі та соціальному житті. Вони опиняться на статусному заході або укладуть вдалу операцію. Виросте їх діловий авторитет, з’являться корисні зв’язки. Можливий службовий роман або роман з медійною особистістю.

Другий раз біла смуга відкриється РАКАМ 23 червня.

Трин Сонця в Раку з Юпітером розширить можливості Раків для самореалізації. Їм може випасти стажування, майстер-клас, поїздка, які суттєво поліпшать їх ситуацію. Пов’язаний цей день і з популярністю і повагою: там, де Раки виявляться в центрі уваги, ця увага буде позитивною.

А ЛЕВАМ навпаки, не потрібно прагнути до публічності. Вони завоюють авторитет у вибраного кола, знайдуть таємний вплив, отримають нагороду, яка буде вагомою, але показувати всім її не варто. Леви, що знаходяться в скрутному становищі (в лікарні, в’язниці, полоні), отримають допомогу.

БЛИЗНЮКИ І ДІВИ

З 24 червня, коли Меркурій вийде з ретроградної фази, почнеться біла смуга для Близнюків і Дів.

Вони будуть легко ковзати по життю й успішно справлятися з усіма справами. За період ретроградного Меркурія вони збагатилися цікавими ідеями та проникливими висновками, побудували якісь плани, і тепер зможуть діяти навіть успішніше, ніж завжди, адже у них була пауза, щоб все обдумати й виправити помилки.

БЛИЗНЮКИ будуть ефективні в переговорах, проходженні тестів і іспитів, виступах, написанні статей, торгівлі. Вони будуть красномовні, комунікабельні, кмітливі та де потрібно хитрі.

ДІВИ будуть успішними в роботі. Вони використовували паузу, щоб скласти хороший діловий план, і тепер зроблять ривок вперед. Кожну ділову ситуацію вони будуть передбачати заздалегідь, і тому ніде не стануть в глухий кут.

Якщо Близнюки та Діви в кінці травня – червня зіткнулися з обманом, інтригами або плутаниною, про які попереджав квадрат Меркурія з Нептуном, ситуація почне йти до фінішної прямої.

You cannot copy content of this page