fbpx

Вітер змін — прогноз Таро на березень 2024 року для всіх знаків зодіаку

Напевно, ви, як і ми, зачекалися весну. І це не дивно! Як же хочеться вже скинути важкий пуховик, одягнути легку куртку і вирушити вивчати місто під променями сонця, що пригріває. Але опустимо всі ліричні відступи і пропонуємо краще подивитися, що крім теплих днів ще принесе для вас березень.

Овен

Карта Таро: Перевернутий самітник

Ця карта вказує на те, що перший весняний місяць буде для вас зовсім не простим. Вам доведеться переживати стосовно будь-яких завдань та справ із минулого. Найімовірніше, вас постійно тягтиме сперечатися з оточуючими і доводити всім свою правоту. Постарайтеся все ж таки бути трохи лояльнішими і не ігнорувати чужу думку, яка часом може виявитися дуже корисною.

Телець

Карта Таро: пуста карта

Такий збіг досить дивний, адже у всій колоді існує лише дві карти, у яких з обох боків зображена сорочка. Це означає, що ваше майбутнє поки що виглядає досить розпливчастим та неоднозначним. Можливо, воно поки що просто не визначене. Зізнавайтеся, це лютневе навантаження на вас вплинуло? Постарайтеся якнайшвидше визначитися зі своїми пріоритетами, щоб зрозуміти, в якому напрямку вам варто рухатися.

Близнюки

Карта Таро: Десятка пентаклей

Чи знаєте ви, що друга назва карти «Володар багатства», що випала вам? Звучить дуже привабливо і загалом повністю виправдовує себе. Постарайтеся докласти максимум зусиль у робочих питаннях, і тоді стабільність, благополуччя та безмежний успіх, які супроводжують приємні фінансові можливосты, вам забезпечені.

Рак

Карта Таро: Десятка жезлів

Інша назва цієї карти — «Володар великої сили». Вона символізує величезний успіх, який допоможе вам виплутатися з непростої ситуації. А у березні їх обіцяє бути чимало. Пам’ятайте, що Фортуна на вашый стороні, а отже, ви обов’язково дістанетеся до перемоги. І, звичайно, станете ще мудрішими і досвідченішими.

Лев

Карта Таро: перевернута Сімка пентаклів

Будьте напоготові: у вас на горизонті маячать невеликі труднощі у фінансовому плані. Вони безпосередньо закручені навколо здоров’я, яке також може підвести. Постарайтеся бути акуратнішими і не нехтуйте профілактикою вірусних захворювань. Інакше лікарняний ударить не тільки по кишені, а й за загальним тонусом, а все-таки на дворі вже майже справжня весна і проводити дні безперервно в ліжку в обійми з ліками— так собі заняття.

Діва

Карта Таро: Шістка пентаклів

У березні вас спіткають незліченні багатства, причому буквально. Всі вашы минулі професійні праці нарешті будуть гідно оцінені роботодавцем. Премії та інші приємні бонуси до зарплати забезпечені. А там і до підвищення залишиться лише рукою подати. Але не втрачайте голову і по можливості постарайтеся допомагати нужденним. Ви ж пам’ятаєте, що добро обов’язково повертається у подвійному обсязі?

Терези

Карта Таро: перевернутий Туз кубків

Перший весняний місяць принесе вам багато доленосних зустрічей. Якщо ви поки самотны, то маєте шанс зустріти свою довгоочікувану другу половинку. Головне, не піддавайтеся маніпуляціям з боку заздрісних людей, які постійно виводитимуть вас на емоції. Якщо вам вдасться стабілізувати перепади настрою та перебороти дратівливість, то можете не сумніватися, що березень вийде просто приголомшливим.

Скорпіон

Карта Таро: перевернутий Диявол

Ця «токсична» карта обіцяє чимало неприємностей, які будуть накопичуватися наче снігова куля, а потім псувати життя. Але ви маєте сили все швидко і чітко розрулити, тому не допускайте, щоб хтось псував вам життя. Наберыться хоробрості та почныть звільнятися від маніпуляцій та негативу, які обіцяють тиснути на вас з усіх боків.

Стрілець

Карта Таро: Сила

Можете не сумніватися, що ваш березень пройде у ресурсі. Енергія битиме з вас ключем, тому постарайтеся направити її на максимально корисні справи. Наприклад, закрийте усі минулі завдання, щоб нові виявилися вам під силу, але при цьому не висмоктували останні життєві соки. Будьте впевнены, що всі перешкоди будуть цілком переборними, а отже, жодних труднощів на горизонті не передбачається.

Козеріг

Карта Таро: Дев’ятка кубків

Карта, що випала вам, має другу назву — «Володар матеріального щастя». Тут, загалом, вона сама каже за себе. Вже найближчими днями всі вашы маленькі і великі забаганки почнуться виконуватися, а благополуччя остаточно прийме ваш бік. Отже, ваше завдання на місяць—це просто насолоджуватися життям. Ех, ми навіть трохи заздримо!

Водолій

Карта Таро: Сімка кубків

Карта попереджає, що в березні в вас є можливість остаточно загрузнути у своїх ілюзіях і зробити неправильний вибір, який пізніше боляче відгукнеться. Берыть на замітку прислів’я «Сім разів відміряй, один раз відріж» і вам переживати про можливі проблеми не доведеться.

Риби

Карта Таро: Шістка жезлів

Шістка жезлів або Володар тріумфу підказує, що ви рухаєтеся в правильному напрямку. Карта, що випала, натякає на те, що ви стали більш впевненими і готовими до різних викликів долі, з яких у вас просто немає шансу не вийти переможницею. Налаштовуйтеся на позитивні результати і не переставайте вірити у свої сили, тоді в вас все обов’язково вийде.

You cannot copy content of this page