fbpx

Водоліям – кохання, Рибам – нове захоплення: гороскоп на травень 2023

Відомий у всьому світі астролог Анжела Перл склала гороскоп для всіх знаків Зодіаку на травень 2023 року.

Овен

У травні Юпітер дасть нові можливості і створить додаткове джерело доходу. Найсприятливіший і успішний день – 17 травня.

Телець

Тельці протягом травня будуть щодня прокидатися з думкою про вдячність Всесвіту за їхнє сьогоднішнє життя. Їм щаститиме у всіх починання, а доля дасть несподівані приємні сюрпризи.

Близнюки

Близнюкам Перл пророкує успішні кар’єрні рішення. Зірки будуть супроводжувати у всіх справах, проте підписання важливих паперів варто відкласти мінімум до 18 травня.

Рак

Ракам зірки обіцяють якусь цікаву справу, відповідальність, комунікації з іншими людьми, публічну діяльність.

Лев

Анжела Перл каже, що Леви зможуть переосмислити якісь питання, які давно не давали спокою. Представники цього знака Зодіаку приймуть в травні важливе рішення.

Діва

Дівам Юпітер в травні подарує безліч приводів для радості. Так, наприклад, у них може відкритися новий фінансовий потік.

Терези

Терезам не варто переживати з приводу обставин, які не дозволяють спокійно спати. Перл каже, що всі проблеми будуть швидко вирішені в першій половині місяця.

Скорпіон

Скорпіонам Травень принесе ситуації, де потрібно буде проявити свою організованість, зібраність і лідерські якості.

Стрілець

Стрільцям в травні не можна опускати руки. Зірки допоможуть представникам даного знака досягти поставлених цілей.

Козоріг

Козерогам травень принесе нові фінансові можливості, розширення бізнесу, просування по кар’єрних сходах.

Водолій

Водоліям доведеться вирішувати якісь справи з документами, оформленням, підписами. Можливо, вони будуть оформляти візу в іншу країну, отримувати водійське посвідчення або щось в цьому плані.

Риби

Риби знайдуть в собі якісь нові схильності. Можливо, вони почнуть займатися спортом, малюванням або вокалом, що стане для них своєрідним відкриттям.

You cannot copy content of this page