fbpx

Водоліям – життєвий урок, Тельцям – подарунок долі: гороскоп по картах Таро на 26 березня

У неділю, 26 березня, Водолії можуть сильно постраждати, на них чекає засмучення. А Раки повірять в справжнє диво, на них чекають чари. Що карти Таро обіцяють іншим знакам Зодіаку – читайте в гороскопі нижче.

Овен – Овнам доведеться прискорюватися. Ви не поспішали зі справами і багато відкладали на потім. Нині потрібно все робити дуже швидко.

Телець – Карти Таро обіцяють Тельцям подарунок долі. Ви можете зрозуміти, що навколо вас знаходяться люди, які дуже добрі. Цінуйте їх, вони можуть вам допомогти.

Близнюки – У неділю Близнюкам потрібно боротися зі своїми слабкостями. Ви піддаєтеся спокусам і часто втрачаєте найголовніше. Не варто витрачати свій час на дрібниці.

Рак – На Раків чекає магія. Всі ваші проблеми випаруються, чудові подарунки від долі приведуть вас у захват. Насолоджуйтесь цими моментами і не думайте про роботу.

Лев – Справжня пристрасть увірветься в життя Левів. Ви ризикуєте піддатися емоціям і будете в кроці від помилки. Однак вам допоможе випадок, він стане вашим рятувальним кругом.

Діва – Карти таро обіцяють Дівам рух вперед. Ви можете отримати сильний поштовх, він виявиться не зовсім приємним. Але в підсумку Діви все одно отримають бажане і будуть раді, що все так сталося.

Терези – Терезам варто помріяти. Ви зможете досягти успіху, якщо поставите нові цілі. Сміливо плануйте своє майбутнє.

Скорпіон – Скорпіонам варто не шкодувати гроші. Купіть все, що хочете, прийшов час перестати на собі економити. Нехай всі покупки вас радують.

Стрілець – Стрільцям можна втекти від усього світу. Однак пам’ятайте, що ви все одно не втечете від себе. Карти Таро радять Стрільцям розібратися в своїх думках.

Козоріг – 26 березня Козероги можуть відчути сором. Хтось спробує вас образити, виставити в поганому світлі і навіть принизити. Будьте обережні, не давайте ворогам досягти бажаного.

Водолій – Карти Таро кажуть, що щось піде з вашого життя. Постарайтеся відпустити ситуацію і не сильно на ній зациклюватися.

Риби – Рибам варто дотримуватися своїх принципів. Не відмовляйтеся від того, у що вірите. Продовжуйте рухатися вперед і нікого не слухайте.

You cannot copy content of this page