fbpx

“Вогонь пристрасті”: 3-и знаки зодіаку чекає яскравий спалах почуттів з 19 по 21 грудня

Для представників цих сузір’їв відносини можуть закінчитися походом до РАГСу

Холодний грудень порадує деяких представників зодіакального кола теплими, щирими почуттями. Астрологи вказали на представників трьох сузір’їв, який буквально захлесне вогонь дикої пристрасті з 19 по 21 грудня.

Цих щасливчиків зачарує яскравий спалах почуттів, а стосунки можуть легко розпочатися зі звичайного флірту, а закінчитися походом у РАГС.

Тельці

Кінець місяця обіцяє приємний сюрприз Тельцям. Нове кохання вони зустрінуть несподівано, і, можливо, почуття не з’являться з першого погляду. Астрологи уточнюють, попереду новорічні свята, і якщо зустрічати новий рік разом, то вдасться дещо краще пізнати людину і навіть закохатися.

Леви

Для нових почуттів та стосунків відкриті Леви. У деяких із них виявиться добре забуте старе. Фахівці зі зірок попереджають, на горизонті можуть з’явитися екс-кохані.

Для представників цього сузір’я грудень — просто подарунок долі, час кохання та грандіозних змін у особистому житті. Вони будуть кохані та щастливі!

Водолії

Пощастить у стосунках Водоліям. Їм грудень подарує перспективну зустріч. Це може статися не тільки на вулиці або в магазині, є чудова нагода познайомитися на роботі або в гостях.

Знавці зірок пророкують, можливо, доведеться стати кілька сміливішими і наполегливішими, але це точно того варте. Для багатьох представників знаку настав час для серйозних змін.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 3 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 3 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні ви будете пустувати й вередувати, як ніби вам не двозначна кількість років, а дуже навіть однозначна. Наприклад, 3. Або 5. Ваш коханий чоловік буде поводитися

Гороскоп на 23 жовтня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 23 жовтня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 23 жовтня 2020 Овен У цей день ви будете задоволені собою. Практично все, що забажаєте, зможете блискуче втілити в життя. І це не залишиться без уваги з боку

Гороскоп на 16 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 16 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 16 квітня 2021 року Овен Можливо, що проблеми особистого життя позначаться на професійній сфері. Ймовірні ускладнення у відносинах з начальством, втрата роботи або зміна діяльності. Вам необхідно реально