fbpx
Перейти до вмісту

“Вогонь пристрасті”: 3-и знаки зодіаку чекає яскравий спалах почуттів з 19 по 21 грудня

Для представників цих сузір’їв відносини можуть закінчитися походом до РАГСу

Холодний грудень порадує деяких представників зодіакального кола теплими, щирими почуттями. Астрологи вказали на представників трьох сузір’їв, який буквально захлесне вогонь дикої пристрасті з 19 по 21 грудня.

Цих щасливчиків зачарує яскравий спалах почуттів, а стосунки можуть легко розпочатися зі звичайного флірту, а закінчитися походом у РАГС.

Тельці

Кінець місяця обіцяє приємний сюрприз Тельцям. Нове кохання вони зустрінуть несподівано, і, можливо, почуття не з’являться з першого погляду. Астрологи уточнюють, попереду новорічні свята, і якщо зустрічати новий рік разом, то вдасться дещо краще пізнати людину і навіть закохатися.

Леви

Для нових почуттів та стосунків відкриті Леви. У деяких із них виявиться добре забуте старе. Фахівці зі зірок попереджають, на горизонті можуть з’явитися екс-кохані.

Для представників цього сузір’я грудень — просто подарунок долі, час кохання та грандіозних змін у особистому житті. Вони будуть кохані та щастливі!

Водолії

Пощастить у стосунках Водоліям. Їм грудень подарує перспективну зустріч. Це може статися не тільки на вулиці або в магазині, є чудова нагода познайомитися на роботі або в гостях.

Знавці зірок пророкують, можливо, доведеться стати кілька сміливішими і наполегливішими, але це точно того варте. Для багатьох представників знаку настав час для серйозних змін.