Впертість Стрільців, минуле Козорогів та задоволення Риб: докладний гороскоп на 27 січня

Астрологи розповіли, чого очікується від цього дня

ОВЕН

ОВНАМ вірність обраної мети та нові знання дозволять втілити у життя те, що здається іншим неймовірним. Можливий матеріальний прибуток із якогось нового джерела.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ намагатимуться направити оточуючих у потрібне русло. Ставтеся спокійно до того факту, що не всі з вами погоджуються: у кожного своє бачення ситуації.

БЛИЗНЮКИ

У БЛИЗНЮКІВ активізується прагнення розкоші, — придбання дорогих і красивих речей здається дуже привабливим. Також можливі романтичні знайомства.

РАКИ

РАКИ, точні та конкретні бажання дадуть найкращі результати: відмовтеся від зайвого, залишивши найголовніше та найцінніше особисто для вас.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ виникне плутанина у матеріальному плані, у доходах та витратах. Не витрачайте зараз понад необхідне і не говоріть про свої плани.

ДІВИ

ДІВИ можуть розраховувати на допомогу друзів та родичів у справах, пов’язаних з кар’єрою. Деяку небезпеку становлять ваші власні суперечливі бажання.

ТЕРЕЗИ

У ТЕРЕЗІ з’явиться перспектива роботи, пов’язаної з далекими поїздками та подорожами в інші країни. Гарний час для освоєння нової спеціальності.

СКОРПІОНИ

У СКОРПІОНІВ зміна внутрішніх пріоритетів може призвести до зміни способу життя в цілому. Гарний час для духовних практик та оздоровлення тіла.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ справлять сильне враження на оточуючих, продемонструвавши їм свою впертість та любов до незалежності. Також не виключені суперечки. Не поспішайте міняти плани під впливом сильних почуттів.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГАМ варто врахувати, що небажання розлучатися з минулим може призвести до збільшення у вазі. Дивіться на всі боки, але більше уваги приділяйте реалізації власних проектів.

ВОДОЛІЇ

У ВОДОЛІЇВ можлива непередбачена поїздка. Ви будете дуже популярні у дружньому середовищі, а от стосунки з начальством можуть загостритися: можливі претензії.

РИБИ

РИБАМ потрібно знайти можливість розслабитися та отримати задоволення від улюбленого заняття. Продуктивним є продовження навчання у вибраній сфері. Довіряйте тому, що відбувається, і на вас чекають дивовижні переживання.