fbpx

Вплив Левів, обіцянки Терезів та ризики Овнів: докладний гороскоп на 6 лютого

Астрологи розповіли, чого очікується представникам сузір’їв від цього дня.

ОВНИ, стежте за собою, щоб вчасно припиняти появу руйнівних думок. Позитивний настрій допоможе під час проведення переговорів та організації будь-яких заходів. Не варто сьогодні ризикувати.

Для ТЕЛЬЦІВ – чоловіків сприятливий час для професійного зростання, пошуку потрібної інформації. У жінок — день здобуття мудрості та захисту.

БЛИЗНЮКАМ сьогодні дуже допоможе вміння спілкуватися, створювати навколо себе дружню атмосферу. Не слід боятися змін.

РАКИ, сьогодні вам майже неможливо відмовити, — але й ви навіювані понад будь-яку міру. Для налагодження зв’язків більше підійдуть ранкові години, коли ви зможете вибудувати свої відносини з оточуючими.

ЛЕВІВ спілкування з новими партнерами може відвернути увагу від початкових планів. Якщо ви плануєте розширити сферу впливу, вам знадобиться продумана рекламна акція.

ДІВАМ ранковий час ідеально підходить для відновлення душевної рівноваги, добре займатися своєю фізичною формою. Усі важливі справи та зустрічі краще перенести.

ТЕРЕЗАМ не варто зараз роздавати необдумані обіцянки, навіть якщо вони здаються дуже природними. Імовірні непередбачені витрати, хоча більшість покупок обіцяє бути вдалими.

СКОРПІОНИ, результативність сьогодення безпосередньо залежить від вашої готовності взяти відповідальність на себе. Почату справу не кидайте на півдорозі.

СТРІЛЬЦЯМ доведеться пристосовуватися до якихось встановлених правил. Не погоджуйтеся на нецікаві вам проекти, особливо довгострокові.

КОЗОРОГИ, перша половина дня вимагає від вас терпіння на дорогах і при спілкуванні з “владними”. Ви досягнете успіху у всьому, за що б не взялися.

У ВОДОЛІЇВ з’являється точне знання, що робити далі. Поставте собі за мету справляти на клієнтів сприятливе враження своїм професіоналізмом та асортиментом послуг.

РИБИ, не тягніть із вирішенням професійних проблем та усунення розбіжностей з оточуючими. Намагайтеся менше критикувати колег та знайомих.

You cannot copy content of this page