fbpx

Вплив Раків, зв’язку Дів та пошук Риб: докладний гороскоп з 1 по 7 серпня

Астрологи передбачили, які зміни прийдуть у життя представників сузір’їв.

ОВНИ, ваші довгострокові плани варті того, щоб тимчасово забути про дрібниці. Домогтися відповідальності від оточуючих зараз складно: надійніше зробити самим.

ТЕЛЬЦІ почнуть втілювати в життя проекти, пов’язані з великими змінами та переміщеннями у просторі. Невиконані зобов’язання можуть стати причиною конфліктів як у роботі, і вдома.

БЛИЗНЮКИ мають гарний час для важких і відповідальних справ, пов’язаних з виведенням проекту на новий рівень. Щоправда, витрати можуть виявитися дещо більшими, ніж ви планували.

РАКАМ тиждень чудово підходить для комерції, громадської роботи, посилення свого впливу у суспільстві. Старі зв’язки набудуть особливої ​​значущості.

ЛЕВІВ мають гарний тиждень для спільної роботи, вдосконалення навичок, активного прояву своєї позиції. Ймовірно знайомство з людиною, якій цікаві ваші можливості.

ДІВ ситуація мобілізує на активні дії. Пустіть у хід свої зв’язки та напрацювання колишнього періоду, і ви опинитеся у виграші.

ТЕРЕЗИ, зосередьтеся в першу чергу на питаннях професійного зростання, і ваші надії виправдаються. На вас чекає наведення порядку в паперах та власній голові.

СКОРПІОНАМ енергія цих днів дає захист та заступництво соціуму. Багато хто отримає вартісні пропозиції, але ризикнути і змінити життя здатні лише деякі.

СТРІЛЬЦІ, ви постійно відчуватимете на собі увагу оточуючих. Рекомендується заплющити очі на дрібні людські слабкості. Підходящий момент, щоб повністю змінити методи роботи.

КОЗЕРІГИ, ваші ініціативи гідні визнання. Показані експерименти із зовнішністю та одягом. Добре отримувати поглиблені знання з обраної спеціальності.

ВОДОЛІЯМ допоможе участь у якомусь колективному заході, де вони отримають інформацію, над якою варто подумати. Дехто захоче підтвердження своїх талантів.

РИБИ, прекрасний час для розширення світогляду: навчання, пошуку потрібної інформації. Навчання даватиметься легко і відкриє перед вами нові горизонти.

You cannot copy content of this page