fbpx

Вплив Тельців, проблеми Терезів та плани Риб: докладний гороскоп на 22 лютого

Астрологи розповіли, чого очікується від цього дня.

ОВНИ, ранковий годинник у вас особливо продуктивний, а тому – постарайтеся якомога раніше завершити найважливіші справи. Назріває якась ситуація вдома, краще згаяти більше часу на сім’ю.

ТЕЛЬЦІ ухвалять низку рішень, які вплинуть на кілька наступних місяців. Прагнення контролю за ситуацією зустрінеться з опором членів колективу.

БЛИЗНЮКІВ зірки попереджають про можливу плутанину у призначених зустрічах та запланованих справах. Краще не конфліктувати сьогодні з тими, від кого ви залежить матеріально.

РАКИ здатні надихнути тих, хто засумнівався у своїх силах. День відзначений поєднанням буйної фантазії та інтуїтивного знання про те, як втілити мрії у життя.

ЛЕВИ, схоже, колеги по роботі чекають від вас більшої активності. Але не поспішайте виправдати їхні очікування. А ось розбором минулих польотів на дозвіллі можна зайнятися.

ДІВ чекає успіх у контактах з різними верствами суспільства. Зростає практичність: ви зможете дати друге життя старим речам. Уникайте виховного прагнення стосовно близьких.

ТЕРЕЗАМ рекомендується відволіктися від проблем на роботі і зайнятися собою, своїм внутрішнім світом і фізичним станом. Подбайте про точність інформації, що передається.

СКОРПІОНИ, не втрачайте можливості продемонструвати зайвий раз свої чарівність, шарм та привабливість. Цей день особливо сприятиме тим, кому подобається працювати над створенням атмосфери.

СТРІЛЬЦІ долають внутрішні протиріччя: бути чи не бути, робити чи не робити, і що саме робити? І навіщо? Можуть наснитися яскраві сни, куди варто звернути увагу.

КОЗОРОГИ почнуть втілювати задуми, які загадали ще до Нового року. Ситуації цього періоду будуть залучати до кругообігу подій крім вашого бажання. День переоцінки цінностей.

ВОДОЛІЯМ рекомендується стримувати бажання критикувати близьких за найменший промах: це шлях не до досконалості оточуючих, а до розладу з ними. У професійній сфері вам заважає вичікувальна позиція.

РИБИ, ваші партнери можуть запропонувати досить цінні ідеї, здатні змінити ситуацію на краще. Цей день призначений для того, щоб ув’язати свої подальші плани.

You cannot copy content of this page