fbpx

Вплив Тельців, витрати Львів та навички Риб: докладний гороскоп з 23 по 29 січня

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв цього дня.

У ОВНІВ час освоєння нових знань, отримання різної інформації та її застосування. Буде присутня підвищена увага до якості власної роботи. Намічені плани можуть зірватися через нестачу самодисципліни та велику кількість спокус. Добре співпрацювати з досвідченішими суб’єктами. Спрямуйте всі сили на досягнення мети, а не на занепокоєння своїх недосконалостей.

У ТЕЛЬЦІВ професіоналізм та комунікабельність сприяють успіху в комерційній діяльності. Протягом тижня неодноразово належить відстоювати переконання. Будьте уважні до впливу, який надають сторонні на перебіг ваших думок. Гарний час для письменників, дизайнерів та художників. Якщо хочете жити здоровим та повноцінним життям, то включіть у розпорядок дня фізичне навантаження.

У БЛИЗНЮКІВ вдалий час для переговорів, планування, переходу на нову роботу. Може відкритися нове джерело доходів. Багато хто виграє, відмовившись від звичного способу проводити вільний час, заповнивши своє дозвілля чимось активнішим. Навколишні будуть вражені красою та оригінальністю ваших ідей. Дозвольте людям самим вирішувати свої проблеми: вони почуватимуться краще, якщо зроблять вибір самі.

Хороший період у РАКІВ для подорожей, поїздок, відряджень. Грошовий приплив залежатиме від умілого керування настроєм інших людей. Можливе збільшення відповідальності з подальшою матеріальною винагородою. Налаштуйтеся на інформацію, яку намагається повідомити ваше тіло. Можливо, вам варто підкоригувати свій режим, поспостерігати, який вплив на вас роблять різні продукти.

У ЛЕВІВ вдалий період для літературної та наукової діяльності. Зірки налаштовують на контакти з незнайомими людьми: є шанс дізнатися про щось нове і корисне. Стане в нагоді здатність тверезо оцінювати події, не ґрунтуючи свої рішення виключно на емоціях. Незаплановані витрати негативно вплинуть на сімейний бюджет і позитивно — на настрої.

ДІВИ прагнутиме завоювати новий життєвий простір і цілком досягнете успіху в цьому. Завдяки активності відбувається зміцнення авторитету серед товаришів по службі. Сприятливі творчі зустрічі, обмін враженнями з людьми, близькими до вподоби. Багато хто розпочне нову діяльність, пов’язану з навчанням чи літературною творчістю. Вчіться зберігати вірність своїм ідеалам, не збиваючись на сторонні спокуси.

Обставини ТЕРЕЗІВ складаються так, що партнери чекатимуть від вас рішучих дій, прояву ініціативи. Настав час духовного та фізичного перетворення, подолання сумнівів. Період дарує можливість прощення образ та позбавлення хвороб. У цей час можна багато зробити для покращення свого самопочуття шляхом роботи зі свідомістю. Знайдіть людей, з якими вам хотілося б співпрацювати в плані зміни життя на краще.

СКОРПІОНАМ настав час обрати справу, яка дійсно приваблює, і почати вкладати в неї більше енергії. Не виключено, що належить відстоювати свою незалежність перед начальством чи старшими родичами. Пам’ятайте, що насамперед ви відповідаєте за своє життя, здоров’я перед самим собою. Вміло використовуйте традиції минулого у своєму особистому житті: нове, всупереч спільній думці, не завжди краще за старе. Рекомендується зміна обстановки, реконструкція приміщень.

У СТРІЛЬЦІВ у відносинах з оточуючими виявиться бажання самостійно керувати ходом подій. Не засмучуйтесь, якщо не всі ваші дії будуть підтримані оточуючими: чиніть так, як вважаєте за потрібне. Настає час, коли можна багато дізнатися про можливості свого організму та зробити якісь кроки для внутрішньої та зовнішньої трансформації. Також цей період сприятливий для покупок, покупок, спільного планування.

У КОЗЕРОГІВ гарний час для обміну досвідом з партнерами та товаришами по службі. Обговорюючи професійні питання, переконайтеся, що ваш погляд сприйнятий без спотворень. У цьому випадку ділове співробітництво буде особливо плідним. Успішно йдуть справи, що потребують великої точності та концентрації. Також сприятливий період для цілителів, освітян, тих, хто любить робити щось своїми руками.

ВОДОЛІЇ, постарайтеся розпланувати час так, щоб встигнути якнайбільше. Можуть виникнути обов’язки, пов’язані з новим захопленням. Не кидайте розпочату справу на півдорозі: завершивши її, ви отримаєте підтвердження від світу. Подивіться на себе з боку та приділіть належну увагу своєму іміджу; поставтеся уважно як до того, що кажете самі, так і до слів на свою адресу.

РИБИ зміцнять авторитет серед товаришів по службі. При цьому стосунки з оточуючими більше нагадують змагання. Відповідний час для того, щоб потренувати навички спілкування та управління емоціями. Події минулого продовжують на вас певний вплив. Гарний період для того, щоб забезпечити собі максимально різноманітне та радісне існування у вільний від роботи час.

You cannot copy content of this page