fbpx

Вплив Венери у Рибах на відносини — прогноз астролога для кожного знака зодіака

Головною темою цієї Венери є кохання: м’яке, співчутливе і… надмірно ідеалізоване. Венера в Рибах дає шанс налагодити чи поглибити стосунки, але не надто хороша для того, щоб їх розпочинати. Що вам ще важливо знати про неї?

Хоча ейфорична дія Венери в Рибах починається в березні, його пік припаде на 3 квітня, коли планета кохання та гармонії вирівняється з мрійливим Нептуном. Цей небесний обмін створить ідеальну сцену для романтичних прогулянок, вечерь при свічках, обіймів під зірками інших любовних кліше з книг та мелодрам.

Незалежно від того, чи є ви романтиком у душі або ведете себе скептичніше, ці вібрації можуть розтопити серце практично будь-кого.

На жаль, діюча енергія Риб також несе в собі елемент обману, завдяки чому маніпулятивним чи сумнівним персонажам легше знайти підхід до майбутніх жертв, а потім уникнути покарання.

Будьте уважні до нових знайомих, особливо, якщо вони викликають у вас сильні почуття. Астрологи часто кажуть, що відносини швидко формуються щоразу, коли Венера проходить через Риби, але руйнуються, як тільки планета кохання починає рухатися далі по зодіаку.

Овен

Венера в Рибах вразить вас до глибини душі, оскільки планета кохання та гармонії переходить у ваш сонячний 12-й будинок. Всі ці вібрації пов’язані зі співчуттям та любов’ю, хоча ці почуття необхідно застосовувати всередині себе. Дозвольте собі сховатись від світу, якщо це те, що потрібно вашому серцю, приділивши час тому, щоб подбати про себе та зализати будь-які емоційні рани.

Прислухайтеся до думок і почуттів, які випливають зараз, з наміром прийняти та усвідомити їх, щоб максимально використати момент. Якщо в цей час виникають тривожні сигнали, можливо, найкраще обміркувати свої варіанти та визначити, в якому напрямку ви хочете рухатись.

Ваші стосунки із совістю будуть поміщені під космічний мікроскоп, оскільки Венера акцентує увагу на таємницях та обмані. Цей астрологічний період має бути часом особистісного зростання, тому обов’язково приділіть пріоритетну увагу побудові здорової поведінки, стосунків та моделей мислення.

Телець

Якщо ви зробили перерву в додатках для знайомств, можливо, настав час оновити свої фотографії і повернутися в гру, оскільки Венера мігрує до Риб та ваш сонячний 11-й будинок. Ці вібрації додадуть вашій присутності в Інтернеті додатковий шарм, допомагаючи вам привернути більше уваги у соціальних мережах та профілях знайомств.

Незалежно від того, чи ви зосереджені на пошуку партнера або на розширенні числа передплатників, Венера працює на вас.

Намагайтеся не приділяти занадто багато уваги пошуку друзів в Інтернеті, оскільки це планетарне становище також сприяє взаємодії в реальному світі.

Численні зображення щасливих пар, які публікуються в мережі, можуть викликати у вас відчуття застою в особистому житті. Якщо вам набрид партнер або ви нетерплячі з ним, конфлікт може здатися дивно привабливим. Однак це не найкращий спосіб викликати іскру, яку ви шукаєте. На щастя, ви зможете поцілуватися і помиритися, як тільки Венера вирівняється з Нептуном 3 квітня, розчиняючи всі погані вібрації, які можуть затримуватися в повітрі.

Близнюки

Ви повинні відчути себе начальником прямо зараз, оскільки Венера приносить свою силу до сектору вашої карти, який відповідає за успіх.

Ваша зірка зійде, хоч вам потрібно буде звикнути до ідеї покладатися на свій авторитет, не відштовхуючи інших. Хоча ваша природна харизма та вміння спілкуватися з людьми дали вам перевагу, Всесвіт стежитиме за тим, чи готові ви також нести свою вагу.

Ви можете розраховувати на залучення партнера вищого рівня в романтичних відносинах, особливо якщо ви уявляєте себе професіоналом, що відбувся, з перспективним майбутнім. Практичні зв’язки можна встановити прямо зараз, тому важливо підвищити свої стандарти, коли справа доходить до пошуку кохання.

Хоча хороша робота та гроші у банку — не єдине, що важливо, ці речі, безумовно, можуть допомогти встановити романтичну стабільність. Якщо ви вже в парі, використовуйте цей космічний клімат як привід, щоб кинути виклик собі та своєму партнеру у боротьбі за нові досягнення.

Рак

Венера в Рибах тут, щоб ще раз вдихнути чари у ваше особисте життя, оскільки планета романтики пробивається в сектор вашої карти, який керує духовністю та удачею. Ці підтримуючі вібрації дозволять вам налагодити душевні зв’язки, привносячи додатковий рівень задоволення та сенсу у ваші романтичні спілки. Працюйте з цією енергією, досліджуючи незвідану територію розмови, щоб зрозуміти свого співрозмовника на більш глибокому та філософському рівні.

Хоча любов, безумовно, висітиме в повітрі, ви також знайдете багато втіхи всередині себе.

Граюча енергія підштовхне вас приділяти більше часу та енергії медитативним та містичним практикам, що, у свою чергу, підвищить вашу інтуїцію та навички прояву.

На жаль, тіньовий аспект цього космічного клімату може зробити вас більш чутливим, ніж зазвичай, що може спровокувати нав’язливу або поведінку, що потребує. У цей час можуть бути подані кармічні уроки, і Всесвіт спостерігатиме, чи будете ви повторювати або розвивати минулі нездорові моделі та динаміку відносин.

Лев

Приготуйтеся до великих змін, оскільки Венера переходить у сектор вашої карти, який керує зобов’язаннями та трансформацією.

Цей космічний клімат може спровокувати розставання, пропозиції руки та серця та сімейні партнерства, оскільки Всесвіт просить вас вирішити, чого насправді хоче ваше серце.

У вас не буде настрою йти на компроміс зі своїми бажаннями. Тим не менш, ви можете попередити свого партнера, чим ви не задоволені, і дати йому шанс. Якщо ви зараз знаходитеся в пошуках любові, глибокі зв’язки можуть виявитися швидко, але вам слід уникати занадто поспішного захоплення свого серця.

Левам, які вже встановили стабільні та зрілі відносини, Венера може принести фінансове зростання. Незалежно від того, чи отримає ваш партнер підвищення чи ви почнете підніматися службовими сходами, Всесвіт шукатиме способи зміцнити ваше фінансове становище та зв’язки, які від цього виграють. Це також підходящий час для обговорення вашого ідеального майбутнього та бюджету.

Діва

Венера входить у Риби та сектор вашої карти, який керує романтикою. Цей космічний клімат принесе зміни у ваше особисте життя, хоча від вас залежатиме, як довести все до кінця, зберігаючи здорову динаміку, залишивши позаду маніпулятивні зв’язки, що збивають з пантелику.

Це планетарне становище буде сповнене хвилюючих злетів і падінь, оскільки Всесвіт попросить вас прийняти фантазію, не піддаючись обману або брехні.

На жаль, мрійлива природа цього космічного клімату може завадити вам набути ясності у вашому серці, тому що туманна атмосфера загрожує викликати замішання.

Найкращий спосіб орієнтуватися в цьому астрологічному періоді — прямо ставити запитання та висловлювати особисті настрої. Гіпермрійлива енергія дозволить легко відкинути напругу убік або ігнорувати червоні прапорці, тому важливо не заплющувати очі на реальні проблеми.

Терези

Дозвольте собі зробити великий і глибокий вдих, оскільки ваш планетарний управитель Венера плавно переходить у водні Риби і сектор вашої карти, що відповідає за здоров’я.

Ці вібрації спрямовані на підтримку здоров’я та пошук балансу у житті, і дуже важливо, щоб ви добре ставилися до свого тіла. Тренування з низьким навантаженням, такі як йога, танці або ходьба, значно піднімуть настрій та тонус.

У романтичному плані це планетарне становище вплине на ваше особисте життя, змушуючи вас помічати випадкові деталі. З одного боку, у вас буде унікальна можливість спостерігати нюанси поведінки чи приховані таланти, які роблять когось особливим. З іншого боку, чужі звички можуть невиправдано дратувати вас.

Гіпнотична природа цього моменту може бути небезпечною, якщо у вас є звичка не звертати уваги на тривожні сигнали або ви починаєте виправдовувати погану поведінку партнера. Можуть також виникнути ілюзії про те, що людина, яка образила вас, зміниться, і на якийсь час вона може це зробити, але правда про ваші відносини, ймовірно, не вийде на світ доти, поки Венера не увійде на знак Тельця 29 квітня.

Скорпіон

Венера входить у Риби та в сектор вашої карти, який керує природними талантами, самовираженням та любовними справами.

Звільнення від заборон зараз здаватиметься більш природним, що допоможе вам здобути впевненість і натхнення, щоб слідувати своїм творчим і любовним забаганкам. Ваші хобі та інтереси відіграватимуть важливу роль у підтримці почуття впевненості, оскільки це обов’язково зміцнить ваше почуття власної гідності.

Якщо ви насолоджуєтеся новим зв’язком, подумайте, чи не надто швидко ви рухалися. Ці вібрації можуть спровокувати швидкі зобов’язання, про які ви можете пізніше пошкодувати. У цей час також слідкуйте за маніпуляціями, ревнощами або власністю, оскільки люди більш вільно демонструватимуть свої тіньові сторони.

Використовуйте цю енергію для розвитку свого характеру за допомогою особистого дослідження, дозволяючи собі відкласти любов, якщо ви віддаєте перевагу подорожі духу.

Стрілець

Венера приносить баланс у сектор вашої карти, який керує турботою, емоціями та творчістю. Хоча керування власним серцем має здатися більш простим, ніж зазвичай, ви також відчуєте покликання підтримувати благополуччя оточуючих. Ваш простір зараз служитиме центром зцілення, надихаючи вас влаштовувати інтимні зустрічі вдома, а не виходити в натовп.

Ви можете раптово опинитися в ролі наглядача, особливо коли справа стосується домашнього спілкування. Настрій вашого партнера вплине на вас сильніше, ніж зазвичай; тим часом ваша відповідь може або розпалити, або заспокоїти такі ситуації.

Хоча ви будете дуже благочестиві, поки Венера проходить через знак Риб, ваше терпіння може виснажитися, а емоції можуть стати зброєю. Уникайте спокуси перебільшити те, що у вас на серці, щоб привернути увагу, навіть якщо ваша кохана людина не була ідеальною.

На щастя, ви матимете шанс налагодити стосунки і знову вступити в романтичні стосунки, коли Венера вирівняється з Нептуном 3 квітня.

Козеріг

Дайте собі дозвіл відійти від другого план, послабивши контроль над будь-якими ситуаціями чи відносинами, у яких можна було б використовувати більш м’який підхід.

Завдяки Венері в Рибах ви виявите, що вам легше висловити те, що у вас на серці. Хоча надійність і послідовність є однією з найсильніших мов кохання, зараз, можливо, саме час застати коханого зненацька випадковою любовною запискою або несподіваним романтичним жестом.

Партнерство не буде єдиним, про що ви зараз думаєте, оскільки Венера пробудить інтерес знаннями та навчанням. Цей час ідеально підходить для того, щоб зайнятися новими дослідженнями або хобі, оскільки це стане найвищою формою турботи про себе. Вам також рекомендується насолоджуватися читанням, згорнувшись калачиком із чашкою гарячого чаю та улюбленою книгою.

Водолій

Венера активує сектор вашої карти, який керує грошима. Якщо ваш бюджет не дозволяє відпочинок та дизайнерський одяг, все одно варто пошукати способи побалувати себе. На щастя, люди будуть також раді побалувати вас, так що використовуйте можливість сходити на побачення з потенційними партнерами.

Якщо ви шукаєте підвищення, боретеся з невпевненістю або схильні віддавати більше, ніж отримуєте, зараз саме час вирішити ці проблеми.

Подумайте про те, щоб попрацювати з позитивними мантрами і законом тяжіння, розуміючи, що віра в те, що ви заслуговуєте на більше, може допомогти відкрити двері до процвітання.

Однак, можуть бути моменти, коли вам доведеться стати джерелом сили для того, кого ви любите. Якщо ви виявите, що приходьте на допомогу другові, подумайте про те, чи не пора вам обговорити це.

Риби

Венера входить у ваш знак і відкриває один із найсвітліших і безтурботних моментів у році. Однак це не означає, що ви можете ухилятися від своїх обов’язків, оскільки Всесвіт м’яко підштовхує вас до здійснення мрії.

Можливості, про які ви мріяли, можуть раптово втілитись у життя, хоча вам потрібно буде усвідомити обсяг роботи, яку несуть такі благословення.

Коли все сказано та зроблено, вам слід працювати над досягненням цілей, які приносять радість вашому серцю, а не нові проблеми у ваше життя.

Вам слід бути обережними з потенційними партнерами. Іншим буде легко закохатися у вас прямо зараз, особливо коли Венера та Нептун вирівняються 3 квітня. Переконайтеся, що ви підтримуєте чіткі лінії спілкування, коли справа стосується кордонів і того, що ви шукаєте з погляду зобов’язань або їхньої відсутності.

You cannot copy content of this page