fbpx

Все кардинально зміниться. Загальний любовний гороскоп на тиждень 27 березня — 2 квітня для всіх знаків Зодіаку

Це буде надзвичайно важливий тиждень. Молодий Місяць у Овні у вівторок означає новий початок року для всіх нас. Настав час відродження романтики. Сміливість бути тими, ким ми є, домінує.

Найрідкісніший планетарний зсув відбувається в четвер, коли трансформуючий Плутон входить у Водолія вперше за понад двісті років. Цей зсув буде лише тимчасовим — до 11 червня, — але за цей час ми відчуємо, що нас чекає наступного року, коли Плутон почне рухатися через Водолія на двадцятирічний період.

З розвитком технологій додатки для онлайн-романів і знайомств можуть кардинально змінитися. Ми мотивовані рухатися, коли наполегливий Марс змінює знаки в суботу, щоб почати виховувати Рака. Наша потреба в безпеці вплине на те, як ми шукаємо любовні зв’язки. Емоційний зв’язок стає більшою рушійною силою.

Овен

Зірки запевняють, що ви зараз привертатимете погляди, як секретний об’єкт – увага шпигунів. Шансів ваших суперників не залишиться зовсім. Ось тільки чи буде на кого справляти враження?

Телець

Схоже, ви ненадовго залишилися на самоті, саме час подумати про ваше майбутнє. Тільки не лякайте коханого людина грандіозними планами та надмірно бурхливим проявом почуттів. У сімейних справах все стабільно та благополучно.

Близнюки

Ваше особисте життя буде затишним і гармонійним. Схоже, ви вже знайшли своє кохання і не сумніваєтеся у почуттях обранця. Просто насолоджуйтесь романтичною ідилією.

Рак

Ви просто неповторні, сила вашої чарівності не дозволить не помічати вас, не цікавитися вами, не шукати з вами зустрічі. Втім, така увага може й стомити. Все-таки зосередьтеся на одному.

Лев

Хоч на мить поверніться в реальність, вона не менш прекрасна, ніж ваші фантазії. Зірки стверджують: поряд з вами є людина, яка заслуговує на вашу увагу.

Діва

Усвідомленість у стосунках дозволить наблизитись майже до повного порозуміння з коханою людиною. Тільки не перестарайтеся з порадами, як йому краще вчинити в ситуації, що склалася. Нехай вирішує сам.

Терези

Цього тижня зірки пророкують романтичне знайомство у колі друзів. Вам може зустрітися цікава людина, з якою зав’яжеться пристрасний роман. У суботу у вас з’явиться чудовий шанс підкорити неприступну фортецю.

Скорпіон

Коханій людині може знадобитися ваша допомога та підтримка. Ви маєте бути разом зараз. І любовне побачення може перевершити всі ваші очікування та подарує незабутні відчуття.

Стрілець

Цього тижня багато що зміниться. Далі можливий як розрив, і перехід новий рівень відносин. Варто трохи побути на самоті, це дозволить вам спокійно розібратися у своїх почуттях та зрозуміти свої справжні бажання.

Козеріг

Пора зневіри мине, у понеділок відженіть від себе сумні думки та занепадницький настрій. Посміхайтеся, адже на вас чекає дуже романтична зустріч цього тижня.

Водолій

Вдачливість у романтичних пригодах може будь-кому закрутити голову, і ви не виняток. Однак, схоже, новий знайомий не дуже поки що вами захоплений.

Риби

У житті все гладко немає. Цього тижня на вас чекає черговий злет почуттів та сплеск пристрасті. Користуйтеся моментом, поки вони не змінилися черговим падінням.

 

You cannot copy content of this page