fbpx
Перейти до вмісту

Втрати Овнів, складності Раків та жертви Стрільців: докладний гороскоп на 8 січня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня

ОВНИ

У ОВНІВ день наповнений суперечливими подіями. Існує ймовірність втрати, але може повернутися втрачене раніше. Поставтеся уважно до снів.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ, рівновагу ви знайдете в тих справах, де все залежить тільки від вас. У спілкуванні з близькими постарайтеся побачити спільну мету, здатну об’єднати вас.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКАМ потрібно поєднати творчий підхід з перевіреними методами роботи. Ви можете почуватися загнаними в кут через велику кількість справ, — це не так, завжди є вибір і можливість проявити себе.

РАКИ

Для РАКІВ настав складний період, коли бажання можуть не співпадати з можливостями. Доведеться враховувати інтереси інших людей і співвідносити свої дії зі своїми планами.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ — підвищиться сприйнятливість до чужої думки. День, проведений у дружній обстановці, подарує відчуття безпеки та ідеальним чином відновить сили.

ДІВИ

ДІВАМ можна розраховувати на допомогу ззовні, на нові вигідні пропозиції. У разі труднощів поради близьких можуть виявитися корисними як ніколи.

ТЕРЕЗИ

У ТЕРЕЗІВ можливі зміни в любовних відносинах. Вчіться керувати енергією вашої пари та не звертайте уваги на дрібні промахи партнера.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ заняття мистецтвом, художньою творчістю сьогодні принесе особливе задоволення. Жінки прагнутимуть сильного партнера, чоловіки більше націлені на навчання та заходи, пов’язані з ризиком.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ мають можливість розпочати новий бізнес або облаштування на новому місці. Ви можете стати жертвою власної квапливості: рішення, ухвалені поспіхом, згодом можуть розчарувати.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГИ отримають масу вражень від часу, проведеного в поїздках. Кохана людина чекає від вас нестандартних дій: зумійте її зацікавити!

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЯМ варто перевернути свою увагу зі справ домашніх на зовнішній світ: там у цей час можна реалізуватися найповніше. Також добре витратити частину дня на естетичні насолоди

РИБИ

Для РИБ це період відстоювання своїх принципів та захисту всього, що дорого. Смак перемоги викликає бажання підкорити нові вершини. Ті, хто хворий, мають шанс поправити здоров’я