fbpx
Цей день Гороскоп Ви можете покращити своє життя з 19 жовтня по 4 листопада 2021 року – поради астролога

Ви можете покращити своє життя з 19 жовтня по 4 листопада 2021 року – поради астролога

З 19 ЖОВТНЯ МЕРКУРІЙ ПРЯМИЙ. 

ЯК ЦЕ МОЖУТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ НА БЛАГО ЗНАКИ ЗОДІАКУ

18 жовтня 2021 року закінчилася ретроградна фаза Меркурія. Але сама петля Меркурія не закінчується. Адже тепер Меркурій йтиме в прямому русі тим шляхом, що одного разу вже пройшов ретроградно, поки 4 листопада 2021 року не дійде до точки, з якої почав задкувати.

Меркурій зараз можна порівняти з людиною, яка вийшла з дому і пішла незнайомою дорогою. Посеред дороги він згадав, що забув удома щось потрібне, повернувся, забрав цю річ і знову вийшов у дорогу.

Але якийсь час він йтиме вже знайомими місцями – поки не дійде туди, де перервав свою прогулянку. А враження від незнайомого пейзажу та вже відомої обстановки, погодьтеся, зовсім різні!

Коли ви знаходитесь десь вперше, ви тільки придивляєтеся, знайомитеся з обстановкою та дізнаєтеся про нове. Під час повторного візиту вже можна брати активну участь у тому, що відбувається – десь обігнути яму, десь допомогти хорошій людині або обійти стороною ошуканця та лицеміра, десь скористатися тією потрібною прихопленою з дому штукою, за якою ви поверталися.

З 19 жовтня – 4 листопада Меркурій знову проходить ділянку з 11 по 26 градусів Терезів у прямому русі.

Це час, коли ми вже усвідомили та виправили свої минулі помилки та готові діяти по-новому. По закінченню цього періоду все нове, що ми засвоїли, стане невіднятною частиною нашого життя. А ми маємо розчистити своє життя від незбалансованих, нерівноцінних, негармонійних стосунків — романтичних та ділових, від глухих домовленостей, безперспективної співпраці, нерухомих фінансових інструментів та збиткових матеріальних активів.

Ми пропонуємо вам 10 порад, як провести дні з 18 жовтня по 4 листопада 2021 року з максимальною користю, щоб покращити своє життя.

10 КОРИСНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ

Активно застосовуйте знання, які ви отримали нещодавно. Навіть якщо ваш інтерес був суто теоретичним, зараз інформації знайдеться практичне застосування.

Розгадуйте інтелектуальні проблеми, з якими ви зіткнулися в жовтні. Зараз до вас приходитимуть відповіді та пояснення. Можливо, ви дізнаєтеся про щось погане або в комусь розчаруєтесь. Не турбуйтеся. Це краще, ніж залишатися в омані й грати роль простака, якого провели.

Ретроградний Меркурій повернув у ваше життя деяких людей минулого. Зараз стане ясно, чи продовжите ви спілкуватися чи ні. Якщо знайдете спільні цікаві теми для розмов та заняття, спілкування збережеться. Якщо вас об’єднали тільки ностальгічні спогади, то ці люди знову зникнуть з вашого горизонту.

Шукайте практичне застосування старим знанням, які ви освіжили у пам’яті під час ретроградного Меркурія. За час ретроградного Меркурія ви стали мудрішими й проникливішими. Застосовуйте цей досвід у навчанні, інтелектуальній роботі, переговорах, спілкуванні та поїздках.

Згадайте, які ідеї завітали до вас з 23 вересня по 13 жовтня. Нині настав час їх реалізовувати, а за кілька місяців побачити кінцевий результат.

Якщо під час ретроградного Меркурія ви знехтували попередженням астрологів і придбали гаджет або книги, записалися на курси або оплатили майстер-клас, речі почнуть йти від вас, а від курсів та майстер-класів ви спробуєте відмовитися самі. Зробіть висновки й більше на ретроградному Меркурії так не робіть.

Якщо під час ретроградного Меркурія ви бронювали номер у готелі, купували квитки, замовляли документи, перевірте, чи все гаразд. Наразі можуть спливти помилки: забронювали не той номер, на ваші квитки є ще один претендент, вам видали не довідку чи довідку з помилками. Ви ще встигнете все виправити.

Оцініть останні знайомства. Зараз ви будете об’єктивнішими, ніж на першому етапі спілкування. Вам стане зрозумілим, яке місце займуть у вашому житті нові знайомі. Зовсім випадкові люди пропадуть з вашого поля зору.

До 4 листопада 2021 року буде багато суєти, пов’язаної зі справами, починаннями, обіцянками та знайомствами, що склалися під час ретроградного Меркурія.

Не намагайтеся встигнути все. Проаналізуйте, що заслуговує на вашу увагу, а що було сказано або розпочато необдумано, під впливом моменту.

Related Post

Ранковий гороскоп на 23 листопада для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 23 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 23 ЛИСТОПАДА Овен Особливу удачу день обіцяє тим, хто займається бізнесом: велика ймовірність серйозних проривів у його розвитку – наприклад, можна буде підписати договір, який незабаром принесе солідний

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 жовтня 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 жовтня 2022 року

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні ви зрозумієте, що якась сторінка у вашому особистому житті, яка не повинна була перевертатися за жодних обставин, все ж таки перекинулася. Що ж, за нею

Гороскоп на 7 квітня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 7 квітня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Зберігати спокій буде складніше, ніж зазвичай. Але постарайтеся все ж таки не давати волі негативним емоціям і не піддаватися на провокації. Сьогодні багато залежатиме від того, чи вдасться вам