Вибач, але нам не по дорозі: від жінок, народжених під якими знаками, найчастіше йдуть чоловіки

  • від

Почути від коханого чоловіка: «Пробач, але нам не по дорозі» не хоче жодна жінка. Тільки розриви трапляються, від цього ніхто не застрахований. Астролог виділила з дванадцяти зодіакальних сузір’їв п’ять, які наділяють народжених під їх пануванням жінок характером, часто несумісним із довгим сімейним життям. Розбираємося, хто з представниць всього зодіаку має найнестерпнішу вдачу, і в чому це проявляється.

«Простота гірша за крадіжку», – говорить народне прислів’я і, дійсно, певна складність характеру надає нам шарму і викликає інтерес у протилежної статі. Але в деяких “родзинки” зустрічаються з перебором, терпіти який згодні лише одиниці, тому вони частіше, ніж в інших трапляються невдалі романи і розірвані шлюби. Звичайно ж, не обійшлося тут без усюдисущого зодіаку, який визначає наш характер.

Скорпіон

Жінка-Скорпіон рідко відчуває дефіцит шанувальників. Обдарована яскравою харизмою, різнобічністю інтересів, аналітичним складом розуму, вона легко зачаровує і закохує в себе чоловіків. Емоційний інтелект Скорпіонів можна порівняти з їхнім розумом, тому жінки цього знака є чудовими співрозмовниками та спаринг-партнерами у суперечках.

Біда їх тільки в тому, що через свою вроджену запальність і імпульсивність Скорпіони подібні до адреналінових атракціонів — з ним не нудно, але розслабитися можна, лише покинувши його. У зв’язку з цим міцний шлюб можливий у жінки-Скорпіона з любителем екстриму, з таким самим гострим розумом і невгамовною енергією. Благо, шукати і чекати такого сміливця нескладно – жінки цього знака рідко страждають від самотності, і перебирають шанувальників як рукавички.

Близнюки

Звичайний стан для представниці цього літнього знака – це дружелюбність, відкритість та товариськість. Допитливий розум та прагнення до новизни роблять їх відмінними друзями та партнерами. Легка на підйом дівчина-Близнюки погодиться як поїхати з вами в саму екзотичну країну, так і постояти на шухері, коли ви полізете красти яблука – кращої співучасниці вам не знайти. Вони надійні та докладають максимум зусиль, щоб підтримати партнера.

Але для них немає нічого страшнішого за рутину, тому сімейний човен, в який сідає жінка-Близнюк, часто розбивається про побут. Монотонність буднів і відсутність яскравих вражень робить з такої жінки токсичну фурію, здатну отруїти будь-кого своїм ниттям про фрустрацію, капризи та закиди.

Лев

Левиці дуже горді і марнославні, їхня тактика у відносинах схожа на полювання — вона сама вибирає “жертву” і сама вирішує, дозволити їй піти чи ні. Ці панночки звикли кидати першими, і навіть набридлим та нецікавим партнерам не віддадуть ініціативу розриву, оскільки розцінюють це як удар по своєму самолюбству.

Левиці упиваються увагою до своєї персони та владою над чоловіками, тому не поспішають відмовлятися від “вільного плавання” і одружуватися. Представниці цього знаку, що вирішили зв’язати себе сімейними узами, не залишають прагнення до домінування, що призводить до конфліктів і сварок. Витримати Левицю зможе лише дуже люблячий чоловік, який погодиться постійно підживлювати їхнє марнославство.

Риби

Ці “Русалки” з першого погляду залишають враження досконалих дружин. Вони вкрай дбайливі, ніжні та не примхливі. Спокійні, мрійливі та витончені, вони створюють у будинку атмосферу гармонії та затишку не без допомоги закладеної природою потягу до прекрасного. Це у них ідеально підібраний інтер’єр, найобласканіші діти і найзадоволеніший чоловік.

Під удар відносини у ній ставить лише схильність Риб відкритого з’ясування відносин віддавати перевагу маніпуляції. Невдоволені представниці цього знаку професіонали істерик та провідні фахівці в галузі бойкотів, а вже в сценах ревнощів їх взагалі складно перевершити. Піднявшись на коня образи, Риба покидає його тільки коли всю виставу зіграно. Найчастіше саме це невміння зупинитися і буває причиною розлучень,

Стрілець

Жінки-Стрільці допитливі, оптимістичні та активні, як кажуть, за будь-який кіпеш, причому зберігають свій запал до самої старості. Вони люблять подорожі, галасливі вечірки та різні вилазки у мир, воліють оточувати себе цікавими людьми, часто виступають душею компанії. В силу свого гедонізму вони люблять і вміють смачно готувати і наводити лад у будинку, але робити з цього обов’язок категорично не згодні.

Жінка-Стрілець може стати вірною супутницею лише тому чоловікові, який буде готовий нести нарівні з нею домашні повинності або погодиться оплачувати няню та хатню робітницю, а прихильники домустрою — це герої не її роману. А оскільки чоловіки зазвичай шукають берегиню домівки, Стрільці опинилися в цьому списку.