fbpx

Вигода Овнів, борги Раків та проекти Водоліїв: докладний гороскоп з 2 по 8 травня

Астрологи розповіли, чого слід очікувати від цього тижня

ОВНАМ саме час подбати про активніше використання своїх знань та навичок. Постарайтеся отримати вигоду з того факту, що ви відрізняється від інших. Можете розпочати новий проект, підключивши сили оточуючих.

У ТЕЛЬЦІВ напружений і дуже відповідальний тиждень. Декому доведеться освоювати нове місце існування, іншим — активно перебудовувати під себе те, що їх оточує. Намагайтеся дотримуватися у всьому почуття міри.

БЛИЗНЮКАМ період обіцяє можливість кар’єрного підвищення і пропонує активізувати листування з потрібними особами. Не відмовляйтеся від пропозицій, якщо вони обіцяють зміни у професійній галузі.

РАКИ, вам зараз рекомендується віддавати борги, звільняючи свою свідомість для найважливіших питань. Перспективний час щодо подолання сумнівів. Показано всі види фізичної активності.

ЛЕВИ, події в житті друзів можуть стати для вас попередженням, змусять замислитися про свій спосіб життя. Це може стосуватися фінансів, роботи зі здоров’ям чи постановкою нової мети.

ДІВИ сповнені позитивної енергії та творчих планів, завдяки чому справлять сприятливе враження на своє оточення. Але не перевтомлюйтесь і стежте за тим, який вплив на вас надають різні фактори.

У ТЕРЕЗІВ вдалий час для обміну інформацією. Зміцнити своє становище в суспільстві ви зможете за рахунок розвитку в собі якостей лідера, чесного підприємця, який виконує обіцянки.

СКОРПІОНИ, якщо вам не подобається ваше фінансове становище — почніть його поступово змінювати. Намічається прорив у роботі, ідеї виникають буквально з повітря. Ваше завдання – зуміти втілити те, що спадає на думку.

СТРІЛЬЦІ відкриваються нові можливості для кар’єрного зростання. Відповідний період для того, щоб заявити про себе, виявити свою індивідуальність. Готовність до співпраці позитивно позначиться усім справах.

КОЗЕРІГИ зав’яжуть корисні знайомства, хтось почне замислюватися про нове місце роботи. Сприятливо проходять звернення до начальства, успішно йдуть у хід дружні зв’язки.

ВОДОЛІЇ, підвищуйте свою цінність як професіонала: вивчайте останні новинки у своїй галузі, набувайте необхідних навичок, розробляйте самостійні проекти. Гарний час для самопізнання.

У РИБ відносини з партнерами ускладняться через крайню незговірливість обох сторін. Намагайтеся перевести всі розбіжності у конструктивне русло. Не шкодуйте сил на здобуття нових знань.

You cannot copy content of this page