fbpx

Вигоди Терезів, справи Дів та шанси Раків: докладний гороскоп на 25 лютого

Астрологи чітко визначили, які сюрпризи дасть цей осінній день.

ОВНИ відчувають потребу все обміркувати, упорядкувати своє життя, вийти на нові рубежі. Важливі справи зараз треба вести ретельно, не поспішаючи, як би не хотілося все швидше закінчити.

ТЕЛЬЦЯМ до будь-яких змін краще готуватися заздалегідь, багато разів програвши все в умі. Час приймати препарати, що очищають, і трави, провести процедури на виведення токсинів з організму.

У БЛИЗНЮКІВ професійні та фінансові питання можуть вирішуватися позитивно. Чуйно реагуйте на зміни, що відбуваються навколо, і дивіться на всі боки: куди ще можна прикласти свої сили?

РАКИ, не нехтуйте шансами, які даються: втрачене буде складно надолужити. Експериментуйте, не чекаючи, поки до цього почнуть підштовхувати обставини. Зірки радять не відступати від мети.

ЛЕВАМ рекомендується подбати про загартовування організму та духовний захист. Корисно обійти своє житло зі свічкою та молитвою, чи очистити простір улюбленою музикою. Не давайте сьогодні обіцянок, не беріть у борг.

ДІВИ матимуть можливість зав’язати корисні знайомства. Ви стаєте популярними завдяки тому, що активно втілюєте в життя ідеї. А брати на себе вирішення чужих проблем краще не варто.

ТЕРЕЗАМ представиться шанс виступити в новій ролі. Поставте своєю метою прорватися крізь усі обмеження! Сьогодні ви здатні знайти вихід із будь-якої ситуації, причому з вигодою для себе.

Багато СКОРПІОНІВ готові зробити важливі покупки. Найближчим часом рекомендується виступити організатором бажаної зустрічі. Не соромтеся відстоювати свою точку зору.

У СТРІЛЬЦІВ час для ділових зустрічей, укладання угод. Зірки обіцяють незвичайні новини, вирішення будь-яких питань. Сприятливий час для тих, хто пише музику, для художників та поетів.

КОЗОРОГИ можуть покращити стосунки з рідними. Для товаришів по службі можна підготувати якийсь сюрприз, здатний оживити атмосферу. Відверте спілкування з людьми допоможе краще зрозуміти себе.

ВОДОЛІЯМ подобається перемагати, і багато хто заради цього погоджується на значні втрати енергії. Однак час від часу необхідно переключатися із зовнішніх проблем на турботу про своє здоров’я — і фізичне, і душевне.

РИБИ сьогодні вдало користуватимуться накопиченою інформацією та досвідом, поповнюватимуть знання, навчатимуть інших. Знайдіть час для регулярної фізичної активності, інакше ресурси тіла почнуть танути.

You cannot copy content of this page