fbpx

Винні зірки: троє найдурніших чоловіків за знаком Зодіаку

Астрологи впевнені, що поганий характер і не надто визначні розумові здібності — подарунки, які дісталися деяким чоловікам від їхніх сузір’їв-покровителів. Визначити дурня можна за знаком зодіаку.

Фахівці склали рейтинг представників сильної половини людства, до якого потрапили три знаки зодіаку. Ці чоловіки навряд чи здивують когось кмітливістю та мудрими рішеннями.

Тельці

Тельці дуже наївні, тому легко визнають, що хтось з оточуючих розумніший і кмітливіший за них. Такий чоловік з радістю перекладе відповідальність на іншу людину, але якщо приймати рішення доведеться все ж таки самому, довго не зможе визначитися і зробити важливий крок.

До того ж зірки нагородили представників цього знака дуже низькою самооцінкою, тож Телець і сам легко визнає себе дурнем.

Козороги

Козорогів природа наділила досить гострим розумом, проте через свою лінь вони не горять бажанням вражати когось інтелектом. Чоловік-Козоріг любить поміркувати про побутові проблеми, але розбиратися з справді великими складнощами йому просто не хочеться.

Якщо щось не йде саме в руки, жодних зусиль для досягнення мети чоловік, народжений під цим сузір’ям, робити не стане. Козорогу простіше вирішити питання силою, ніж шукати неочевидні способи повернути ситуацію на свою користь.

Риби

Риби відрізняються від інших непостійністю та мрійливістю. Живучи у світі фантазій, вони іноді можуть знайти хитрий вихід зі складної ситуації, проте частіше вважають за краще довіритися комусь іншому, на їх погляд мудрішому і досвідченішому.

Такі чоловіки, як і Тельці, дуже наївні і не замислюються, що їх можуть обдурити.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 27 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 27 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні для Овнів, очевидно, настане час зайнятися шопінгом – чи не запаси чи їжі в холодильнику підійшли до кінця? Однак зірки не радять вам перенапружуватися: є

Астрологічний прогноз на грудень для кожного знаку зодіакаАстрологічний прогноз на грудень для кожного знаку зодіака

Астропрогноз на грудень 2021 року Розпочинається перший місяць зими. Настають холоди, але зірки намагатимуться розтопити внутрішній лід, зробивши місяць більш сприятливим і яскравим в емоційному плані. Астрологи розповіли, яким саме

Гороскоп КОХАННЯ на 2 травня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 2 травня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні ваш коханий надасть вам особливу довіру, та таку, що ви будете вдоволені і перелякані одночасно: ви і не думали, що вас вважають настільки близькою людиною.