fbpx

Випробування Скорпіонів, досвід Овнів та шанси Дів: докладний гороскоп на 1 лютого

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього дня

ОВНАМ — можуть набути цінного досвіду в обраній галузі. На вас впливатиме багато різних факторів, але й ви здатні багато зробити. Море задоволень обіцяють зустрічі та поїздки, а вибір подарунків для друзів та родичів обіцяє бути клопітким, але приємним

ТЕЛЬЦЯМ – вдалий день для зустрічей з друзями та обміну досвідом. Багато хто збереться здійснити подорож з метою розширення кругозору або підтримки себе в “робочій формі”. Також рекомендуються заняття танцями, йогою.

БЛИЗНЮКІВ — із задоволенням займуться напруженою інтелектуальною діяльністю, візьмуть участь у різноманітних суперечках і змаганнях. Поспішайте скористатися пропонованими можливостями у всьому, що стосується навчання.

РАКАМ — ймовірно зміна службового становища чи сфери застосування сил. Є шанс багато чого зрозуміти, зробити щось справді корисне. Самостійність у прийнятті рішень позитивно вплине на всі аспекти вашого існування.

У ЛЕВІВ — працюючи з новими людьми, слід бути уважнішими, інакше ситуація може вийти з-під контролю. Використовуйте цей день для змін, здатних покращити якість спільної роботи. Також цей час підходить для написання листів та продумування дизайну квартири.

У ДІВ — недавнє знайомство може перерости у серйозні стосунки. Не пропустіть шанс виступити з пропозиціями, постарайтеся заразити оточуючих своїм ентузіазмом щодо майбутніх подій. Зміни зараз не лише бажані, а й необхідні.

ТЕРЕЗИ, багато людей будуть трохи не в собі, і саме ви здатні зберегти в колективі нормальну робочу атмосферу. Успішно відбудуться рекламні акції, перспективне спілкування з іногородніми особами.

СКОРПІОНАМ — цей день принесе багатьом випробування у сфері почуттів. Для деяких настав нарешті час розібратися з питаннями, що накопичилися, хоча на це може піти чимало часу і нервів. Але краще не тягти за собою проблеми у новий рік.

СТРІЛЬЦЯМ – зустрінуться з перешкодами і будуть змушені рухатися, долаючи опір. У той же час посилюється ваша здатність впливати на оточуючих за допомогою слова та особистого прикладу.

Зірки попереджають КОЗЕРОГІВ про те, що багато користі принесе звернення до досвіду професіоналів. Імовірні важливі телефонні дзвінки, запрошення на зустрічі. Будьте уважні у поводженні з грошима: ймовірні невиправдані матеріальні втрати.

ВОДОЛІЇ – у цей період важливо вийти на новий рівень відносин з оточуючими. Рекомендуємо вам позбавитися чужих установок, більше довіряти собі. Відмінно йтиме творча робота, особливо якщо ви дасте своїй інтуїції право голосу.

РИБАМ — хоча на роботі все складається цілком благополучно, найкомфортніше ви почуватиметеся вдома. Сьогодні добре прикрашати будинок новими речами і позбавлятися всього, що відслужило свою службу. Люди сімейні можуть чекати на сюрпризи від дітей та партнерів по шлюбу.

You cannot copy content of this page