fbpx

Випробування Стрільців, щастя Львів та успіх Риб: докладний гороскоп на 19 лютого

Астрологи розповіли, чого очікується представникам сузір’їв від цього дня.

ОВНИ перебувають у великому емоційному збудженні. Багато хто відчує необхідність обміну енергій, чим би вони не займалися. Можете попрацювати з вогнем чи водою.

ТЕЛЬЦІВ чекають знайомства з людьми, які дещо відрізняються від їхнього звичайного кола спілкування. Спостерігається тенденція витрачати гроші на друзів та нові інтереси.

БЛИЗНЮКИ, від вас залежить вдалий вихідний усієї сім’ї — проявите ініціативу та організуйте похід у театр, кіно чи гості. Саме ви зараз є поєднанням для своїх близьких.

РАКИ мають поїздку з друзями. Справи домашні, які перебували у стані сплячки, прийдуть в активний рух. Є сенс поділитись своїми ідеями з друзями.

У ЛЕВІВ можливі перепади настрою через фінансову сторону життя: ймовірні як вражаючі удачі, так і прикра втрати. Зараз ваш намір вибудувати всі події так, як потрібно.

У ДІВ у сімейному житті на перший план може вийти дитяча тема. Не слід виявляти обурення поведінкою близьких родичів: цим ви тільки посилите ситуацію.

ТЕРЕЗИ можуть відчути сильне бажання помандрувати, відвідати місця, де вони ніколи не були. Дуже непогано зайнятися освоєнням музичних інструментів або записатися до групи за інтересами.

СКОРПІОНИ, без жалю позбавившись старих, що відслужили речей, ви тим самим підготуєте себе до нових приємних придбань. Зверніть увагу на якість води, яку ви п’єте.

СТРІЛЬЦІ можуть зазнати перепадів настрою. Показано заняття духовними практиками, що дають силу та впевненість. Насичуйте простір навколо себе позитивними мислеобразами благополуччя, фінансового статку, кохання.

КОЗОРОГИ, всі, хто потрапляє в поле вашої чарівності, починають працювати з великим задоволенням. З таким самим успіхом ви здатні організувати і якісний відпочинок.

У ВОДОЛІЇВ спостерігається вибух підприємливості. У побутовій сфері енергію найкраще спрямувати створення комфорту, ніж круті зміни. До того ж починає активно вимагати виходу творчий початок.

У РИБ у сім’ї приємна обстановка, можливі яскраві події. Дуже успішними та захоплюючими обіцяють бути поїздки, особливо до правильно підібраної компанії.

You cannot copy content of this page