fbpx

Витрати Дів, конфлікти Козерогів та ідеї Риб: докладний гороскоп на 2 лютого

Астрологи розповіли, чого очікується від цього дня.

ОВНАМ краще сьогодні утриматися від великих витрат. Підвищується чутливість до реклами та будь-яких зображень: фотографій, картин, фільмів.

У ТЕЛЬЦІВ сприятливий час для завершення поточних справ та складання планів на майбутнє. Також рекомендується вивчення духовних текстів, молитов, обрядів, що очищають.

БЛИЗНЮКИ можуть з успіхом задовольнити свою спрагу пригод. Навіть найспокійніші представники цього знаку отримають задоволення, якщо їхнє життя стане більш насиченим.

РАКИ отримають можливість навчання та підвищення кваліфікації. Все задумане зараз має всі шанси швидко втілитись у життя, тому краще не малювати в уяві негативні картини.

ЛЕВАМ у цей час буде властива підвищена чутливість до того, що відбувається. Уникайте сьогодні надто людних, задушливих приміщень, рекомендується піша прогулянка.

У ДІВ ймовірні несподівані фінансові витрати — на навчання, розваги чи на якусь техніку. Добре поєднувати різні проекти, переглядати свій звичайний спосіб ведення справ.

У ТЕРЕЗІВ — вдалий день для прийому гостей, так і для нанесення візитів. Гарний час для тих, хто звик працювати з великими групами людей.

СКОРПІОНАМ варто врахувати, що отримані сьогодні знання можуть стати джерелом доходу та приємних змін у житті. Будинок та сім’я стають особливо значущими.

Перед СТРІЛЬЦЯМИ відкриваються нові можливості для кар’єрного зростання. Ваші захопленість та самовідданість дозволять розвинути успіх. Також показано провести астральне чищення домашнього простору.

КОЗЕРОГОМ сьогодні нічого суперважливого краще не робити: займайтеся своєю звичайною роботою і не вплутуйте в конфлікти. Подбайте про повноцінний сон і здорову їжу.

У ВОДОЛІЇВ підходящий час для переговорів з далекою перспективою, сприятливі контакти з покровителями. Також цей день чудово підходить для
освоєння всіх тонкощів обраної справи.

РИБИ, якщо ви відчуваєте, що відвертість могла б покращити стосунки з близькими – підіть на цю розмову. Будьте сприйнятливішими до нових ідей та знань.

You cannot copy content of this page