fbpx

Витрати Овнів, прибуток Львів та бажання Терезів: докладний гороскоп на 18 січня

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв цього дня.

ОВНІВ чекають важливі переговори, спілкування з перспективними партнерами. Не забудьте про важливі дзвінки та надсилання необхідної пошти. Можливі непередбачені витрати на розважальні заходи, якісь покупки для себе чи близьких.

У багатьох ТЕЛЬЦІВ настав час змін — настав час відмовитися від старого сприйняття, подивитися на себе і на світ свіжим, більш доброзичливим поглядом. Вечір підходить для обговорення різних питань у сімейному колі.

БЛИЗНЮКАМ зірки сьогодні радять проявити велику наполегливість у всіх справах. Сприятливий період для творчості, серйозних здобутків у бізнесі, спільного відпочинку.

Перед РАКАМИ відкриваються добрі можливості для співпраці. Серйозна розмова з усіма, хто бере участь у справі, буде дуже доречною. Ви зможете об’єднати ваші знання та інші ресурси та досягти нових оригінальних рішень.

ЛЕВАМ принесе прибуток все, що пов’язане з рекламою та торгівлею. Можливі проблеми із травленням, краще відмовитися сьогодні від надто важкої їжі. Вечір підходить для розслаблення під улюблену музику, масажу з використанням аромомаселів.

ДІВИ багато уваги приділять зовнішньому вигляду, одязі, прикрасам. Покладайтеся на інтуїцію, вона підкаже вам оптимальне рішення. Звичка дотримуватися обраного напрямку зазвичай йде вам на користь, проте іноді потрібно бути готовим змінити траєкторію “польоту”.

У ТЕРЕЗІВ з’явиться бажання проводити більше часу з людьми, близькими по духу. Але не забувайте про свою головну мету: використовуйте для просування до неї будь-яку вільну хвилину.

СКОРПІОНИ, більше займайтеся тим, що справді вам цікаво, навіть якщо в матеріальному плані це поки що не приносить особливих дивідендів: згодом ваші знання та навички обов’язково будуть винагороджені. Шукайте розуміння та підтримку серед людей зі схожими устремліннями.

СТРІЛЬЦЯМ дасть про себе знати потяг до таємничих явищ. Добре займатися дослідженнями в різних областях, перевіряти свої теорії на практиці. Майбутні вихідні відмінно підходять для поїздок, підготуйтеся до них заздалегідь.

КОЗЕРІГИ, постарайтеся захистити своїх рідних від непотрібних хвилювань, – сьогодні ви будете потрібні один одному як ніколи. Добре створювати простір, де ваші стосунки мали б можливість сприятливого розвитку.

День для багатьох ВОДОЛІЇВ буде напруженим — а особливо тим, хто стоїть на чолі колективу. Жінки почнуть думати про оновлення гардеробу. Зірки особливо підтримують напрями, пов’язані з художнім та сценічним мистецтвом.

РИБИ можуть болісно відреагувати на втручання у свої особисті справи. День випробовує вас на розсудливість та витримку: не піддавайтеся на провокації. Також рекомендується якнайшвидше перейти від планів до реальних дій.

You cannot copy content of this page