fbpx

Як підготувати будинок до нового року за законами китайського успіху, щоб 2023 приніс щастя

Пропонуємо ненадовго зупинитись і подивитися, що каже давня наука фен-шуй, за допомогою якої можна залучити в будинок удачу. Адже це можна зробити навіть за допомогою дизайну — був би позитивний настрій та бажання.

2023 рік, що приходить за східним календарем, буде роком Водного Кролика. По своїй енергетиці період обіцяє бути досить м’яким, ніжним та романтичним. Енергетика року буде більше спрямована «всередину» і на перший план вийдуть питання відносин і затишку в будинку. Саме тому твоє основне завдання в підготовці — створити гармонію в будинку до приходу Кролика.

Крок 1 — очищення простору

Якщо ти хочеш, щоб новий рік був для тебе вдалим, починати треба з генерального прибирання та позбавлення від непотрібних речей. Очищення простору свого будинку вважається одним із важливих процесів у китайській системі фен-шуй. Позбавляючись старих і марних речей, ти відчиняєш двері новому.

А ось гори мотлоху блокують потік енергії ци (вселенської енергії), перетворюючи простір на енергетичне болото. Проживання в такому будинку не дає людині підтримки, вона почувається пригніченою, живе з постійним відчуттям втоми. У більшості випадків таке енергетичне болото призводить до проблем у відносинах та з фінансами.

Вдалі дні для генерального прибирання

Є два приголомшливі дні, коли очищення простору та звільнення від мотлоху будуть максимально сприятливими — це 14 та 26 грудня. Обов’язково проведи прибирання в один із цих днів, і бажано до обіду. Безжально позбавляйся всіх старих, непотрібних, поламаних речей, і особливо тих, що роками лежать «про всяк випадок».

Добре при цьому розмірковувати про те, чого ти хочеш позбавитися життя і які перешкоди повинні впасти на твоєму шляху. Таке «духовне» прибирання дозволить позбутися накопиченого негативу за весь рік.

Крок 2 – прикраса будинку

Тільки після генерального прибирання можна переходити до наступного етапу — прикрашати будинок та створювати новорічний настрій. Звісно, головним атрибутом нового року вважається ялинка. Об’єкт цей дуже важливий, і вибирати місце для розташування ялинки потрібно за правилами фен-шуй, якщо ти хочеш максимально активувати енергію потрібного сектора та залучити успіх у новому році.

Для залучення грошей

Якщо твоєю головною метою у новому році є збільшення доходу та фінансова стабільність, постав ялинку у Східний сектор. Як прикраси використовуй багато яскравих гірлянд жовтого та зеленого кольору. Ялинка у східній стороні активуватиме фінансову удачу та багатство. Якщо ти шукаєш класну роботу, ялинка допоможе прискорити її пошуки, тільки будь готова до великих обсягів робіт (це окупиться добрим доходом).

Для збільшення популярності

Мрієш збільшити кількість своїх передплатників? Став ялинку на Південному Сході — у цьому секторі чарівне дерево сприятиме залученню популярності, популярності та слави у новому році. Як прикраси використовуй мішуру та гірлянди зелених, блакитних або синіх кольорів.

Для міцних стосунків

Якщо ти мрієш зустріти те саме або поліпшити поточні відносини, буде правильним поставити ялинку в північно-східній частині квартири. Прикрашай новорічне дерево зеленими, синіми, білими та (у невеликій кількості) червоними гірляндами. Північний Схід – найсприятливіший сектор для залучення в життя романтики.

А ось ставити ялинку на Півдні та Заході не рекомендується. Дерево з яскравими гірляндами у цьому секторі створюватиме фінансові проблеми. Ялина на Південному Заході та Північному Заході цілком може спровокувати проблеми зі здоров’ям. Тож вибирай сприятливі сторони світу— і залучай ще більше удачі у новому році.

Як прикрасити будинок, якщо немає ялинки

Якщо у тебе немає ялинки, для залучення удачі можна просто повісити яскраві гірлянди у будь-якому сприятливому секторі.

Згадаймо, що наступний 2023 пройде під знаком Чорного Водного Кролика, тому в прикрасі будинку сприятливо використовувати сині, блакитні, зелені та бірюзові кольори. Саме вони допоможуть залучити удачу та створити особливу гармонію у будинку. У тканинах віддай перевагу м’яким, плюшевим текстурам — саме вони гармонійно впишуться в образ року, що приходить. А на святковому столі обов’язково використовуй посуд, серветки чи скатертини «щасливих» квітів.

You cannot copy content of this page