Як поводяться різні знаки зодіаку, коли закохуються: астрологічний прогноз

Хтось із нас зазвичай суворий і серйозний, хтось добрий і лагідний. Але любов і пристрасть часом змінюють характер несподіваним чином і розкривають людину з найнесподіванішого боку.

Про те, як поводяться, занурюючись у вир почуттів, різні знаки зодіаку читайте в цьому астрологічносу прогнозі.

Овен

Представники цього знака купають об’єкт свого кохання у увазі, але їхня впевненість у собі іноді переходить у зухвалість. Овен буквально діставатиме вас своїми чарівними та грандіозними романтичними жестами. З одного боку, приємно бути обсипаною увагою, але, з іншого боку, рано чи пізно відносини стають менш схожими на партнерство та більше схожі на диктатуру.

Телець

Телець обирає партнера серед тих, хто несе відповідальність, терплячий та високонадійний. Цей знак дуже чуйно перевіряє почуття своєї другої половини, їхні потенційні коханці мають бути здатні оточити їх турботою, створюючи безпечне та гармонійне середовище для пари. Стабільність є обов’язковою умовою для людей, народжених під знаком Тельця, і тому вони повинні уникати шукачів гострих відчуттів та вітряних осіб.

Близнюки

Близнюкам потрібно шукати партнера, який налаштований на інтелектуальний зв’язок та легкість у спілкуванні. Коли такий зв’язок та фізичний контакт поєднуються, Близнюки абсолютно щасливі. Ті, хто народився під цим знаком, також прагнуть різноманітності і можуть фліртувати з багатьма людьми, перш ніж наважитися на серйозні стосунки.

Рак

У коханні Раки дуже емоційні, і для них важливі почуття – вони завжди будуть готові розділити і радості, і прикрощі зі своєю другою половинкою. Їм подобається розділяти відповідальність і вити затишне сімейне гніздечко – це допомагає відчувати себе в безпеці.

Лев

Леви в коханні – пристрасні, щедрі та веселі. Вони дуже щирі у своїх почуттях та легко виявляють їх. Закохані, вони веселі, лояльні і дуже щедрі до тих, хто поруч із ними, завжди прагнуть взяти на себе ініціативу у стосунках. Однак вони повинні стежити за тим, щоб не нав’язувати партнерові свою волю – вони мають потенціал тирана.

Діва

Діви – вірні, добрі, скромні, працьовиті та практичні у всіх питаннях. Дівам потрібні стабільні відносини з партнером, який сприяє відкритості і викликає довіру. Для Діви важливо інвестувати час та енергію у правильну людину, а не витрачати сили даремно. Вони хочуть побудувати міцні та надійні стосунки.

Терези

Терези – спокійний знак, вони прагнуть гармонії у всьому, особливо у відносинах. Вони вдало сходяться практично з усіма, але водночас часто схили до самотності та закритості. Проте як друга половинка Терези – справжня знахідка. Більш чуйного та дбайливого супутника життя важко знайти.

Скорпіон

Скорпіон – це найчуттєвіший із усіх знаків, і вони надзвичайно пристрасні, коли справа стосується кохання. Скорпіонам слід шукати чесних, розумних партнерів, які не здатні на обман. Для Скорпіонів найголовніше у відносинах – це довіра. Вони не здатні на зрадництво і самі ніколи його не потерплять. Але звідси і вроджена недовіра, яка часто створює проблеми. Не дозволяйте недовірі до оточуючих створювати стіну між вашим серцем та серцем партнера.

Стрілець

Якщо ви народилися під знаком Стрілець, вам потрібна людина, яка має почуття гумору та схильність до авантюризму. Вам потрібно шукати зустрічі з тим, хто відкритий, хоче все спробувати і оптимістичний. Але будьте обережні – ваша любов до різноманітності та змін може призвести до ситуацій, які завдадуть моральної шкоди вашому партнеру. Чуйність та вміння чути потреби своєї другої половинки – ключ до успіху.

Козоріг

Козороги дисципліновані, відповідальні, добре володіють собою. У коханні Козерогу може бути важко піти на зближення, тому що вони висловлюють свою любов через дії, а не через слова. Але як тільки відносини склалися, вони стають надзвичайно ніжними та лояльними. Вони повинні шукати людей, які так само відповідальні і не витрачатимуть ні свого, ні чужого часу, а також не створюватимуть проблеми на рівному місці.

Водолій

Водолії можуть бути незалежними, оригінальними, але при цьому неймовірно чуйними та часто високоінтелектуальними. Саме інтелектуальне стимулювання є одним із найбільших романтичних задоволень для Водолія – вони цінуватимуть і все більше закохуватимуться в людину, яка може залучити їх до розумної розмови та відповідати їхньому рівню освіти та дотепності.

Риби

Ті, хто народився під знаком Риб, є витонченими натурами, часто ніжні, мудрі і можуть похвалитися розвиненою інтуїцією. У коханні Риби схильні до романтики, лояльні та щедрі до своїх щасливих партнерів. Тим не менш, вони повинні відчувати глибокий зв’язок зі своїми близькими, щоб бути задоволеними.