fbpx

Як поводитися 7-8 липня знакам Зодіаку, щоб привернути удачу! Магічне свято Івана Купала

В День Іван Купала, який проходить 7 липня, знаходиться в 14-16 градусі Рака і з’єднується з нерухомою (в проєкції на Землю) зіркою Сиріус, яка має дуже велике історичне, окультне й езотеричне значення.

Саме на Сіріус орієнтувалися стародавні жерці в багатьох своїх обрядах. Сіріус (Сотіс, Собача зірка) – подвійна яскраво-біла зірка Великого Пса, положення 14 ° 05 Рака. Найяскравіша зоря нашого нічного неба. Вказує на визнання і славу.

“Сіріус” – похідне від імені єгипетського бога Осіріс. Самі єгиптяни називали цю зірку Той і Сотис, на основі спостережень за нею був створений унікальний календар. Китайцям вона була відома як Цинь Лань – “Небесний Вовк”.

Вода в цей день набуває властивості очищення і захисту від негативу. А багаття (вогонь), через який традиційно стрибають – спалює весь негатив, захищає, дарує удачу, сміливість на весь майбутній рік.

Це день води й багать, пускання вінків і свічок по воді.

Явна Астромагія цього свята – з’єднання, схрещування енергій води і вогню, Водосвят (освячення води вогнем). Саме в день Івана Купали (а точніше в ніч з 6 на 7 липня), Сонце вдень знаходиться в з’єднанні з Сіріусом, вночі на небі в 16 градусі Козорога з’єднуються (а точніше сказати максимально зближуються) 2 інші важливі зірки: Вега та Альтаїр.

Вони відповідають за 2 інших важливих свята, пов’язаних з водою. Але також з ними пов’язано дуже багато древніх легенд народів усього світу. Сонце в з’єднанні з Сіріусом несе СВІТЛО І РАДІСТЬ навколишнім людям, подає приклад праведного життя, показує оточенню силу духу, дає підтримку і вказує їм шлях.

Саме 7 липня ви можете загадати будь-яке бажання – і воно обов’язково збудеться!

Таким чином Сіріус, з одного боку, і Вега + Альтаїр, з іншого, утворюють магічну вісь (вісь фараонів, жезл фараонів) Сіріус / Вега + Альтаїр, на яку зорієнтовані всі стародавні піраміди, Сфінкс і інші колосальні будови найдавніших цивілізацій. Тільки з цього можна зрозуміти, що це магічна вісь, яка несе удачу, розвиток, захист, здоров’я і зв’язок з Вищими світами.

Проходячи через неї Сонце і Земля отримують своєрідне калібрування, співналаштування з Вищими світами, де вісь виступає своєрідним камертоном.

Вега – альфа Ліри, положення 15 ° 19 Козорога. Дуже гаряча зоря білого кольору, світність 0,03 m, по діаметру у 2,5 раза більша за Сонце, схожа на Сіріус, але більший і гаряче, знаходиться на відстані 25 світлових років. В астрономії вважається еталоном білого кольору при визначенні кольорів зірок.

Це зірка сміливості й діяльності, але тієї, яка також пов’язана з людськими відносинами та турботою. Дні сонцестояння є своєрідними воротами (нашими рідними, Земними) перед входом в магічні ворота галактичного масштабу – вісь Сіріус / Вега + Альтаїр, які мають здатність робити всю воду на Землі чарівною, в тому числі й в самій людині.

Існує дуже багато прикмет і обрядів, які діють в день Івана Купали.

Один з них – це пошук квітки папороті. Але найважливішим атрибутом є все ж зіткнення й очищення стихіями Вогню і Води, що дарують сили й здоров’я.

Дуже сприятливо, що день Івана Купали проходить на спадний Місяць у 27 місячну добу Нептуна, магічного жезла, корабля, які мають водну енергетику і повинні бути присвячені очищенню і наповненню водною стихією.

ЯК ПОВОДИТИСЯ 7-8 ЛИПНЯ ЗНАКАМ ЗОДІАКУ, ЩОБ ПРИВЕРНУТИ УДАЧУ

Овнам і Терезам варто подумати про переоцінку своїх поглядів на багато подій і відносини з людьми. Приділіть більше часу сім’ї та друзям, в колі близьких вас можуть чекати неймовірно вигідні пропозиції. Ви не захочете їх упустити!

Тельцям в першу чергу необхідно звернути увагу на робочі питання – саме в цій сфері може бути ваш ресурс, який несподівано відкриється приблизно в кінці осені.

Для Близнюків і Львів – ці чарівні дні – можливість по-іншому оцінити фізичний стан, в якому вони знаходяться, і повернути своєму організму здоров’я.

Для Раків і Козорогів – це можливість не тільки істотно поліпшити матеріальне становище, а й відкрити якісь незвичайні здібності в собі. Нові знання про свої таланти підуть на благо вашої справи й просуванню в кар’єрі.

Козорогам особливо уважними потрібно бути на роботі – їх чекає багато шансів вирватися в лідери.

Для Дів і Скорпіонів ці дні – шанс налагодити відносини зі старшим поколінням. Можливо, саме там – ваші ресурси: у старшого покоління або у вашого начальства. Тому будьте з ними особливо обережними.

Водоліям 7-8 липня необхідно бути дуже обережними з грошима. У ці дні буде закладатися фінансова програма на весь рік.

Для Риб це можливість по-новому оцінити ті відносини, які вже є, і можливо, ці відносини будуть для вас джерелом натхнення з точки зору вашої роботи й самореалізації.

You cannot copy content of this page