fbpx

Як ретро Меркурій 13 грудня змінить плани знаків зодіаку

13 грудня Меркурій починає свою ретроградну подорож через Козеріг, що починається під кутом 8 градусів. Оскільки це зрушення починається в кардинальному земному знаку Козерога — сфері, пов’язаної з такими поняттями, як карма, дисципліна, важка робота, відкладене задоволення, амбіції, традиції та соціальний статус — на всіх нас чекає непростий період.

Варто зазначити, що це ретроградне явище залишається під впливом Сатурна, планети, що символізує зрілість і дає цінні життєві уроки, коли вона рухається через Риби – духовний, езотеричний та чуйний знак.

Що стосується впливу ретроградного Меркурія на окремі знаки зодіаку, давайте подивимося, як цей перетворюючий досвід позначиться на кожному.

Овен

Ваша природна схильність до змагань зіштовхнеться із серйозним випробуванням із приходом ретроградного Меркурія до вашого 10-го будинку кар’єри 13 грудня. Ця планетарна подія може призвести до уповільнення ваших професійних проектів, особливо тих, які вже були на хиткому ґрунті.

У цей період можуть виникнути конфлікти з авторитетними особами та непорозуміння з підлеглими. Використовуйте ретроградну фазу, щоб зцілити і зміцнити свої відносини з тими, хто має владу.

Коли 23 грудня Меркурій повернеться до вашого дев’ятого будинку філософії та перспективи, ви можете повернутися до минулих проектів і переоцінити напрямок, який ви обрали. Прагніть знайти баланс між своїм всеосяжним баченням та увагою до деталей.

Телець

Якщо останнім часом ви почуваєтеся дезорієнтованим і відірваним від реальності, не хвилюйтеся, це ретро Меркурій може засмутити ваш внутрішній компас і повести по несподіваному шляху. Прийміть об’їзди та затримки, оскільки вони часто призводять до відкриття нових маршрутів.

Навіть без життя GPS може повернути вас додому в ідеальний час, навіть якщо здається, що ви зовсім збилися з курсу. У цей період у вас може виникнути спокуса повернутися до школи або відродити свою відданість системам переконань.

Ситуація може ще більше загостритися, коли 23 грудня Меркурій повернеться до вашого восьмого будинку близькості та трансформації. Сприйміть цей ретроградний період як можливість поглянути на особу важким аспектам вашого минулого і вирішити будь-які непогашені борги, які заважають вам рухатися вперед.

Близнюки

Кінець року традиційно є напруженим часом для вас, Близнюки, але цей ретроградний Меркурій посилює свою інтенсивність, як ніколи раніше.

Як ваша правляча планета, Меркурій розпочне свою ретроградну подорож, цей космічний зсув спонукає вас переоцінити свої фінансові вкладення. У той же час, цей ретроградний рух приведе вас до дослідження найглибших і темніших аспектів вашого життя.

Коли 23 грудня Меркурій повернеться у ваш сьомий будинок партнерства та конфліктів, ваші стосунки неминуче зазнають процесу переоцінки. Ви можете зустріти нових друзів, завести нові романи в несподіваних місцях, особливо якщо емоційні зв’язки з минулого не служать меті.

Рак

Настав час переоцінити ваше розуміння гармонії та дружби. Цей період може згадати минулі емоційні рани та розпалити розчарування у ваших стосунках. Якщо ви зіткнетеся з колишнім партнером або колишнім коханцем у цей ретроградний період, використовуйте його як можливість з’ясувати, чому у вас не вийшло.

Ви також можете помітити помилки в реалізації тих чи інших проектів, запропонувавши їх виправити. Крім того, можуть виникнути ускладнення зі здоров’ям, що спонукає вас переглянути те, як ви дбаєте про свій розум і тіло.

Якщо ви схильні відкладати справи на потім або відкладати справи на потім, цей ретроградний період стане нагадуванням про необхідність змінити деякі звички.

Лев

Настав час зробити крок назад та оцінити звички та розпорядок дня, які формують ваше повсякденне життя. Чи підтримують вони ваше особисте зростання повною мірою? Зараз слушний момент переглянути розпорядок дня, дієту та ритуали, яких ви дотримуєтеся.

Шлях Меркурія також може внести плутанину у вашу повсякденну роботу, потенційно спонукаючи вас повернутися до незавершених проектів, щоб допомогти вам стати більш організованими та цілеспрямованими.

Однак, коли 23 грудня Меркурій повернеться до вашого п’ятого будинку романтики та самовираження, це спонукає вас задуматися про те, що вас приваблює і надихає. Цей ретроградний період може поєднати вас зі старим полум’ям, відродивши колишні почуття та пристрасті.

Діва

Хоча цей ретроградний період часом може бути розчаровуючим та монотонним, він також принесе відчуття натхнення, інтриги та навіть сексуальної чарівності.

Цей вплив може послабити напругу у ваших нинішніх відносинах, а також викликати бажання відновити зв’язок із колишнім коханим. Крім того, цей період може надихнути вас повернутися до творчого проекту, від якого ви раніше відмовилися, що дозволить вам продовжити з того місця, де ви зупинилися.

Однак, коли 23 грудня Меркурій перейде до вашого четвертого будинку сімейного коріння, ви можете зіткнутися з проблемами у своєму будинку і з близькими. Це може спричинити складні спогади з вашого дитинства або розпалити давні конфлікти з ріднею.

Терези

Як Терези, ви глибоко цінуєте мир і гармонію. Однак це не обов’язково означає, що у вашому будинку та сім’ї все ідеально. Можливо, у вашій кімнаті є купа одягу, який ви уникаєте складати. А у голові повно претензій, які ви не висловлюєте.

Пам’ятайте, наш будинок — це не лише місце, звідки ми родом, а й простір, де будуємо своє майбутнє. Цей період може вивести на поверхню конфлікти та травми, пов’язані з вашими близькими та рідним містом, що дозволить вам винести уроки та звільнитися від негативних моделей поведінки.

23 грудня, коли Меркурій повернеться до вашого третього будинку спілкування, емоційне напруження ретроградного періоду почне знижуватися. В цей час важливо приділяти увагу деталям та бути обережними з документами.

Скорпіон

Приготуйтеся до несподіваної появи людей з минулого та напливу повідомлень, які можуть вас приголомшити. Обов’язково перевіряйте всі листування і зберігайте важливі документи, оскільки в цей час неминучі технічні помилки.

Коли 23 грудня Меркурій повернеться до другого будинку фінансів і звичок до витрат, ви можете випробувати фінансовий стрес, якщо ви необережно використовували свою кредитну картку.

Якщо ви приділяєте надто багато уваги матеріальній розкоші, ви можете відчути порожнечу, яку не зможуть заповнити подарунки під ялинкою. Однак економія, що базується на страху, може негативно вплинути на вашу самооцінку. Тому вам краще спочатку скласти бюджет та не порушувати його.

Стрілець

У цей ретроградний період ваші фінанси можуть бути випробувані, особливо у зв’язку з потенційними витратами під час свят. Починаючи з 13 грудня, Меркурій буде ретроградним у вашому другому будинку, який відповідає за матеріальні блага та особисті витрати.

Ця ситуація вимагатиме від вас задуматися про свою самооцінку та звички витрачати гроші, особливо якщо ви зробили необережний вибір. Ретроградний Меркурій у вашому другому будинку, пов’язаний із фінансовою стабільністю та почуттям власної гідності, може створити відчуття незадоволеної потреби.

Однак це також спонукає вас переоцінити свої основні цінності, особливо коли 23 грудня ретроградний Меркурій перетвориться на Стрільця. Це може призвести до плутанини щодо вашої істинної особистості, переконань та емоцій. Використовуйте переваги цієї інтроспективної фази, перш ніж планувати майбутнє.

Козеріг

Приготуйтеся, Козеріг, тому що цей ретроградний Меркурій повністю присвячений вам (у буквальному значенні). З’явившись у вашому знаку, що символізує самоідентифікацію, Меркурій призведе до повної переоцінки того, ким ви є.

Настав час возз’єднатися з людиною, якою ви завжди були, особливо якщо ви відклали це задля задоволення чиїхось вимог. Цей ретроградний період спонукає вас звільнитися від почуття провини, жалю чи гніву, які ви надто довго стримували. Настав час звільнитися від цього тягаря.

Проте як тільки Меркурій завершить свій ретроградний рух 1 і 2 січня, ви можете відчути себе іншою людиною — або, швидше, справжнішою версією тієї людини, якою ви вже є.

Водолій

самоаналізу. Починаючи з 13 грудня Меркурій ретроградно рухатиметься у вашому дванадцятому будинку, який представляє духовність та підсвідомість. Він запрошує вас проаналізувати і зустрітися віч-на-віч зі своїм тіньовим «я».

Майте на увазі, що ваше тіньове «я» представляє не тільки негативні або позитивні аспекти вашої особистості, але, швидше за все, приховані і невідомі частини вас самих. Однак ваша рішучість досягти успіху долає будь-який страх, особливо коли ваші емоції стають вашим найбільшим джерелом мотивації.

Однак 23 грудня можуть відбутися зміни, коли Меркурій повернеться до вашого одинадцятого будинку соціальних зв’язків та спільноти. Ви можете виявити, що воз’єднуєтеся з людьми зі свого минулого, особливо якщо ви зазнали значного особистісного зростання з того часу, як ви востаннє спілкувалися.

Риби

Ретроградний рух Меркурія може дати вам відчуття відходу з вечірки на початку торжества. Якщо у вас виникли розбіжності зі своїм колом спілкування, можливо, настав час відкрито поговорити та вирішити будь-які невирішені проблеми.

Однак це не обов’язково означає проблеми у вашій групі друзів. Натомість у вас може статися возз’єднання з колишніми колегами, знайомими та товаришами по команді, з якими ви, можливо, втратили зв’язок. Вони можуть дати вам цінні уроки, тому будьте готові дізнатися, що сприяє командній роботі, а не поділу.

Інтенсивність ретроградного впливу Меркурія посилюється приблизно 23 грудня, коли він знову входить до вашого десятиго дому кар’єри, репутації та суспільного іміджу. Настав час, нарешті, вирішити всі невирішені проблеми у вашому професійному житті.

You cannot copy content of this page