fbpx

Як різні жінки за знаком зодіаку маніпулюють чоловіками

Ніхто так не вміє крутити чоловіками, як жінки. Якщо вони щось захочуть отримати від коханого, то пустять у хід смертельну зброю. Тільки в одних знаків зодіаку це будуть погрози та шантаж, а в інших шовкові простирадла та наваристі борщі.

Овен

Загрози та шантаж – Овни маніпулюють чоловіками точно за тим же принципом, за яким багато хто виховує дітей. Але, на відміну від доброї матусі, вони свої погрози готові виконати. Якщо ваша кохана сказала, що не пустить додому без тортика, то так воно й буде. Не радимо ігнорувати прохання Овна, а інакше бігати вам вночі районом у пошуках цілодобової кондитерської.

Телець

Телець не вірить у маніпуляції, тому діє напевно. У відносинах з ними на вас чекають дві крайності: сльози та биття посуду в запалі скандалу або мовчання та відмова від сексу. Ну і коронний номер — «Я від тебе йду холодної ночі, залишайся, як дурень, один!». Як справжня жінка, Телець буде збиратися години зо три, так що у вас буде з десяток шансів її зупинити.

Близнюки

Близнюки маніпулюють чоловіками, як радять у книзі «Не гарчіть на собаку»: дресирують за системою «батіг та пряник». «Хто це у нас цілу ніч десь шастав? Ай, пес! Але ж молодець, що додому прийшов!». Не зваблюйтеся, коли Близнюкам це набридне (а їм все набридає вкрай швидко), вони здадуть вас у притулок і візьмуть більш поступливого цуценя.

Рак

Щоб добитися від вас бажаного, Рак вас годуватиме та надихатиме. Але не думайте, що супчик із грибочками вам будуть подавати нескінченно. Як тільки ви спробуєте проігнорувати милого Рака, вона зляже з мігренню і вам доведеться нести всі тягарі побуту на своїх чоловічих плечах. Будете як титан підпирати дах рідної оселі, поки не замолите про пощаду і не пообіцяєте, що відтепер завжди будете робити все так, як вона хоче.

Лев

Леви не морочаться з натяками та інтригами. Вони просто вам скажуть: “Вася, хочу машинку дорожче, ніж у моїх подружок!”, А якщо ви відмовите, гордо підуть до іншого: “Не жлобу!”. Але якщо йти нікуди, та й ви, в принципі, перспективний, то на вас чекає скандал. Точнісінько як у улюбленому серіалі Лева: сльози, голосіння і заламування рук – собі і вам. Радимо одразу здатися без бою.

Діва

Діва вас просто заговорить до смерті. Її багатогодинні монологи гірші за тортури Скорпіона і погроз Овна. Якщо через годину, ви не вийдете у вікно, то напевно зробите все, що завгодно, аби зупинити цей потік свідомості. Сперечатись із Дівою — це означає приректи себе на довгу і болісну смерть. І навіть смерть не розлучить вас — Діва приходитиме до вас на могилку, щоб виговоритись.

Терези

Терези використовують техніку котиків. Тільки їм щось буде від вас потрібно, вона вам така: «Ой, так смачненького хочеться. Наліпи пельмешек, коханий, а то в мене лапки». І дивиться на вас очима котика… як тут у пельмешках людині відмовиш? А якщо ви на таке не ведетесь, та й на котиків у вас алергія, Терези вп’ються у вас лапками з кігтиками, і все одно доведеться ліпити.

Скорпіон

Скорпіони маніпулюватимуть вами не тому, що хочуть з вас щось витрусити, а для того, щоб домінувати та панувати. У відносинах з ними ви пройдете всі кола пекла, дізнаєтеся, що таке «іспанський чобіт» та інші середньовічні тортури. Тут треба або розслабитися і навчитися отримувати від цього хоч якесь, але задоволення, або прикинутися мертвим і втекти.

Стрілець

“Я не така! Я чекаю на трамвай!». Стрільці щосили вдають, що ненавидять маніпуляції всіма фібрами душі. Вони не морочаться, будуватимуть підступи та плести інтриги, а просто скажуть вам: «Хочу норкову шубу і в тур Європою! Якщо не купиш, значить жлоб, а зі жлобами мені не по дорозі!». І яка ж це маніпуляція? Вона, молодець яка, вам просто правду сказала.

Козеріг

Козероги знають, що маніпуляції підлеглими, пардон, чоловіками – це зло, а правильна мотивація – наше все. Але якщо ви подумали, що йдеться про різні «ништячки», поспішаємо вас засмутити. Козероги мотивуватимуть вас «чарівними пенделями». А що? Це те саме, просто назва інше. А кого такою мотивацією забило, той сам винен — не мужик.

Водолій

На будь-яку непокору у Водоліїв заготовлено «Не дуже й хотілося», яке звучить як «Не дуже ти мені й потрібен». Ви миттєво будете відправлені в жорстокий і жорстокий ігнор, поки не принесете Водолію все, що та хотіла, на блюдечку з блакитною облямівкою. Тут головне не запізнитися. А то прийдете на п’ять хвилин пізніше, а там розторопніший носій: «Ти хто такий? Давай до побачення!”.

Риби

“Я образилася. Більше ніколи не підходь». Ображаються Риби так, що решті в зодіаку залишається тільки лікті кусати. За брудний кухоль, який ви залишили вранці, кохана влаштує таку пантоміму, що завтра ви на роботу запізнитесь, але кухоль помиєте… і за собою, і за ним, і про всяк випадок за сусідами. Що від вас, власне, і вимагалося.

You cannot copy content of this page