fbpx

Як відпустити поганий сон, щоб він не справдився

Усім нам періодично сняться неприємні сни, яких хочеться швидше абстрагуватися. Деякі з таких снів можуть снитися в ніч із четверга на п’ятницю, що говорить про те, що вони можуть здійснитися. Експерти розповіли, як цього не допустити.

Не всі сни є віщими. Багатьом не судилося збутися, тому треба вміти розрізняти звичайні сновидіння від доленосних. Якщо у вас є хоча б дещиця сумніву і страху, скористайтеся порадами, талісманами та методиками, описаними далі.

Думайте про хороше

Найчастіше погані сни збуваються чисто через психологічні причини. Чоловік побачив уві сні щось дуже погане, тому відразу налаштувався на негативний день. Він думає про погане і постійно проганяє в голові думки про побачене. Так робити точно не варто.

Експерти настійно рекомендують якнайменше думати про негативний сон, адже буває так, що ви побачили сон про те, що не склали іспит, але зуміли скласти його на п’ятірку, або потрапили в аварію, але відрядження пройшло успішно, а на дорозі не зустрілося одну погану людину.

Сходіть до церкви або помоліться вдома

Якщо ви думаєте, що сон обіцяє вам біди, нещастя та проблеми зі здоров’ям. Сходіть до церкви, щоб поставити собі свічку за здоров’я. Також можна спробувати поставити свічку всім святим. Якщо не знаєте, де це можна зробити, спитайте у священика або працівника храму. Віруючі люди часто так роблять і зазначають, що це справді працює. Господь обов’язково вбереже вас від проблем та негараздів.

Якщо можливості відвідати церкву немає, прочитайте одразу після пробудження молитву «отче наш» або «псалом 90».

Змова проти поганого сну

Щоб поганий сон не справдився, відразу після пробудження йдіть у ванну, вмийтеся, а потім промовте про себе або вголос три рази простий змова: «Все погане змийся, все добре залишся. Сон поганий не розкрийся, удача зі мною не розстанься». Робіть цей найпростіший ритуал щоразу після неприємного сну, щоб вони збували максимально рідко, або зовсім не збувалися.

Само собою, потрібно кілька слів сказати про талісмани та обереги від поганих снів. Перший і найочевидніший із усіх — ловець снів. Це східний талісман, який оберігає людину від поганих сновидінь та не дає їм збуватися. Вішається біля узголів’я ліжка. Зробити самостійно своїми руками його також не дуже важко, проте результат вас точно порадує.

Ікон. Вони допоможуть не лише глибоко віруючим людям, а й тим, хто дуже рідко ходить до церкви, або не робить цього зовсім. Допомога ікон у такому разі буде менш помітною, але все одно відчутною. Найкращими та найсильнішими іконами-оберегами від поганого сну вважаються Казанська, Володимирська, а також Семистрільна.

Мінерали: яшма, аксиніт, опал, обсидіан. Ці мінерали є одними з найсильніших оберегів від будь-якого зла та негативу. Яшма трохи відрізняється від інших, оскільки не оберігає людину від поганого сну безпосередньо, а гармонізує простір навколо нього, відганяючи погані думки і допомагаючи якомога рідше бачити погані сновидіння.

Якщо вам належить якась важлива справа, то щоб вона не зірвалася через неприємний сон, надягніть на себе срібні прикраси. Срібло вбере негатив і поставить на вас потужний енергозахист.

Рослини-обереги

М’ята є одним із найпотужніших природних «очисників свідомості». Якщо ви побачили поганий сон, можна зробити обкурювання приміщення сухою м’ятою або випити чаю з м’ятою на самому початку дня.
Також можна взяти з собою при виході з дому сушену гілочку полину. Завжди тримайте цю рослину у разі неприємного сну.

Що точно не варто робити

У жодному разі не розповідайте нікому про свій сон. Перша і найчастіша помилка, яку роблять дуже багато людей — тікають відразу розповідати про свій неприємний сон знайомим. Згідно з прикметами, якщо розповісти комусь про поганий сон, він справдиться з більш високою ймовірністю. Саме тому краще так точно не робити.

Також не варто цього робити, оскільки людина може дати вам пораду, яка призведе до великих проблем. Стороннім точно не потрібно говорити про такий сон, тому що людина може виявитися прихованим недоброзичливцем, токсичною особистістю, енергетичним вампіром.

You cannot copy content of this page