fbpx

Як вплине на знаки зодіаку Повний місяць у Леві 25 січня 2024 року — менше драми, більше кохання

Перший повний місяць 2024-го року настане вже 25 січня і пройде під знаком Лева. Вогняна енергетика зарядить багатьох на романтику та кар’єрні стрибки, але про це докладніше у статті.

Роки йдуть, а наші апдейти з астрології досі на місці. Звичайно, всі ми орієнтуємось переважно на наші власні рішення та дії, але навіть мандрівники під час морських маршрутів завжди роблять поправку на вітер, чи не так?

Ось і нам нічого не заважає паралельно звіряться з тим, як там танцюють зіркові тіла в космосі і опосередковано впливають не тільки на події, а й банально на наше самопочуття. Якщо тяга до цього сильніша за наукові теорії, то тримайте огляд майбутнього Повного Місяця у Леві, щоб жилося трохи легше.

У чому особливість Повного Місяця у Леві чи Вовчого Місяця?

Цього року перший повний місяць настане 25 січня о 19:55 за київським часом і пройде під знаком Лева. Також цей Місяць прийнято називати вовчим, а все пішло з давніх-давен, коли жителі як європейських, так і західних держав відзначили часте виття саме в січневі ночі.

Також цікава особливість у тому, що 15-та місячна доба, в яку буде повний місяць, відносяться до Днів Гекати. Вважається, що це досить небезпечні дні з великою кількістю енергії, через що ті, хто не готовий до такого потоку, можуть бути травмовані, потрапити в неприємності та зробити поспішні висновки.

Як Повня у Леві вплине на знаки зодіаку?

Події опікується вогненний знак зодіаку (плюс, не забуваємо про стандартні потужні припливи повного місяця), тому цим періодом краще скористатися саме в активному сенсі. Звичайно, аспект Гекати все трохи ускладнює, але саме в цьому і челендж майбутньої астро-вечірки.

Овни, Леви і Стрільці

Вогняні знаки зодіаку (Овни, Леви і Стрільці) будуть почуватися досить зручно і зможуть впоратися з труднощами Місяця, що прийде. Для вас це буде чудовий шанс для кар’єрного стрибка та прийняття важливих рішень. Щоб убезпечити себе, саме в цей період і наступні кілька днів обмежити свої пересування та віддай переваги онлайн-дзвонам, а не співбесідам особисто.

Близнюки, Терези і Водолій

Повітряні (Близнюки, Терези і Водолій) і земні знаки зодіаку (Телець, Діва та Козеріг) лавіруватимуть від одного стану до іншого, але найбільше будуть схильні саме до емоційних гойдалок. Особливо це стосується любовної сфери, тож постарайся не спалювати кінці, не телефонувати до колишніх і не ходити на перші побачення. Взагалі, повз незнайомців цієї доби краще просто проходити повз.

Риби, Рак і Скорпіон

Водні знаки зодіаку (Риби, Рак і Скорпіон) будуть у тіньовій лазні, тож найкраща порада— залишайтеся вдома і обмежте справи до мінімуму. Оскільки це середина тижня, зробити це буде досить важко, але чим менше буде рухів, тим менше ризики. Зверніть увагу на здоров’я, якщо щось заболить, то обов’язково сходіть перевіритися. Це може бути знак.

Що можна і чого не можна робити під час Повного місяця у Леві?

Почнемо з поганого, щоб завершити добрим. У період повного місяця не варто починати нічого нового (та й взагалі, всім припливом енергії краще користуватися у справі та пасивній позі, а не в тренажерному залі). Відкладіть всі угоди, подорожі (по можливості, звісно) та радикальні рішення, які не можна скасувати.

Також будьте акуратніше з грошима, не витрачайте зайвого, а просто зберігайте все. Подивитеся і обміркуєте за кілька днів.

Можна використовувати цей час для творчості та відпочинку, а також для кохання та близькості. Вкладайте душу та емоції у свої хобі, і тоді результат точно не розчарує. Також місячний ефект буде помітним у ліжку, якщо у вас з партнером давно не було настрою, то наприкінці січня він точно з’явиться.

You cannot copy content of this page