fbpx

Як закохуються різні знаки зодіаку

Ваша дата народження розповість, як у Вас зароджуються нові почуття!

Ви колись звертали увагу на те, що всі знаки зодіаку закохуються по-різному? Одним досить перетнутися поглядами, щоб почати приміряти нове прізвище, а інші місяцями придивляються до кандидатури та сумніваються у почуттях.

Овен

Овни закохуються дуже швидко, вони з тих, хто кидається у вир із головою. Причому пристрасті розгоряються в них з неабиякою силою: щоразу Овнам здається, що це кохання на все життя. Проблема в тому, що, якщо їм набридне ця лавсторі, Овни охолонуть ще швидше, ніж закохалися, і не зволікатимуть з розривом — це найрішучіший знак зодіаку.

Телець

Тельці можуть довго не визнавати себе в тому, що вони закохані. Вони будуть списувати все на дружбу чи легке захоплення, але сказати, що вони просто без розуму — це вище за їхні сили. При цьому Тельці дуже стабільні і зовсім не схильні до вітряних відносин, тому якщо вони вже знайшли пару — це точно надовго.

Близнюки

Близнюки люблять фліртувати та знайомитися з новими людьми. Та й закохуються вони часто. Ось вони поговорили з кимось до душі, і їм здалося, що це кохання, а через два дні Близнюки можуть забути ім’я цієї людини. Хоча в глибині душі вони просто вірять, що колись зможуть знайти свій ідеал.

Рак

Раки все життя перебувають в очікуванні справжнього кохання. Вони до дрібниць продумують образ майбутнього коханого. І коли підходяща кандидатура з’являється на горизонті, Раки одразу закохуються! До речі, вони з тих, хто здатний закохатися раз і назавжди. Вони легко прощають помилки і трохи ідеалізують партнера.

Лев

Леви — великі романтики в душі (хоч і приховують це), і вони вірять у кохання з першого погляду. Тому варто їм помітити якогось красеня на обрії, вони думають, що це їхня доля. Але якщо раптом цей щасливчик не відповість взаємністю, Леви не страждатимуть від нерозділених почуттів: вони занадто високо цінують себе. А ще Леви мріють про кохання, як у кіно, тож їхні лавсторі сповнені яскравих емоцій та пристрасті.

Діва

Діви живуть розумом, а не почуттями. Тому об’єкт їхнього кохання піддається ретельному аналізу: якого він зросту, чи багато в нього колишніх, чи допомагає бездомним кошенятам. Діви на повному серйозі можуть скласти список плюсів і мінусів коханого. Тільки зваживши все за і проти, Діва може дозволити собі втратити голову від кохання.

Терези

Терези – справжні аристократи в душі, тому їх можуть підкорити дві речі: краса (вони ті ще естети) і гарні манери. У чоловіка, який не відчиняє двері перед дівчиною, просто немає шансів! Але навіть якщо з цим пунктом все гаразд, Терези не закохуються відразу, а навпаки, довго придивляються до кандидатури, що сподобалася. Вони хочуть знайти собі найкращу партію та не готові погоджуватися на менше!

Скорпіон

Скорпіони спершу спостерігають за своєю жертвою, потім починають фліртувати, але не ставляться до цього всерйоз. Вони з тих, у кого справжні почуття з часом розгоряються, вже в процесі відносин. Хоча це зовсім не скасовує того, що Скорпіони дуже пристрасні натури. Просто багато почуттів Скорпіони замикають дуже глибоко в душі і самі собі в них не зізнаються.

Стрілець

Стрільці до всього у своєму житті ставляться з великою легкістю і любов не виняток. Вони легко йдуть на контакт із думками: «А раптом щось вийде?». Якщо ні, вони швидко забудуть про це і житимуть далі — жодної драми. А якщо раптом Стрільці зустрінуть того самого, то вони стануть щосили берегти ці відносини.

Козоріг

Козорог не з тих, хто втрачає голову від неземної краси перехожого. Їхнє розташування потрібно заслужити! Причому, вони цінують не порожні слова, а вчинки. Тому і закохуються вже після того, як потенційний партнер виявить до них увагу або почне залицятися. А ще для Козорогів важливо, щоб партнер викликав у них повагу.

Водолій

Водолії часто закохуються у своїх друзів. А все тому, що Водоліям, щоб закохатися, потрібна душевна близькість із партнером. Тільки якщо вони зрозуміють, що перед ними споріднена душа (а це часто буває в дружбі), їхнє серце розтане. Звичайно, з Водоліями трапляються і раптові помутніння у вигляді швидкоплинних закоханостей, але це скоріше виняток із правил.

Риби

Риби – дуже емоційний знак зодіаку. І дуже закоханий! Вони можуть збожеволіти від гарних очей попутника в маршрутці або важкого голосу сусіда. Але від інших закоханих знаків Риб відрізняє те, що вони зовсім нелегко відпускають ці швидкоплинні почуття. Риби можуть місяцями тужити за людиною, яку до ладу й не знали.

Related Post

3 липня: поради на сьогодні за місячним календарем3 липня: поради на сьогодні за місячним календарем

Сонце в Раку Схід Сонця: 4:50 Захід: 21:13 Спадаючий місяць 23-й місячний день Символ дня: Крокодил Маккара Важливо сьогодні: Рекомендується прибирання будинку, його очищення і освячення. Дуже добре позбавлятися від усього

Гороскоп на 22 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 22 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 22 серпня 2021 року Овен Не дайте собі впасти в гарячковий поспіх, намагаючись встигнути переробити все намічене на сьогодні. Ви лише погіршите ситуацію. Заспокойтеся,