fbpx

Як залучити гроші: 10 найприбутковіших днів листопада

Покровитель останнього місяця осені – Плутон, планета достатку і благополуччя. Проведіть кілька грошових ритуалів, щоб фінанси самі попливли до вас в руки.

Астролог переконана, що гаманець – це своєрідне дзеркало емоційного стану людини. Варто пам’ятати про те, що листопад – енергетично потужний місяць, який ідеально підходить для трансформації мислення і залучення в своє життя багатства.

Всі практики необхідно виконувати в вдалі дні: 12, 13, 14, 15, 22, 23, 24, 28, 29, 30 листопада.

В першу чергу потрібно пам’ятати про те, що грошима легше навчитися керувати врівноваженим, спокійним людям. У тих, хто нервує і постійно знаходиться в стані стресу, весь заробіток ніби витікає крізь пальці.

Зверніться до психолога, щоб розібратися, які блоки і страхи стоять на вашому шляху до багатства або спробуйте змінити ситуацію самостійно за допомогою декількох практик.

Щоранку після пробудження потрібно промовляти фразу про те, що гроші люблять вас і йдуть до вас. Робити це бажано в хорошому, спокійному настрої.

Протягом дня випишіть на аркуш паперу всі ваші страхи, пов’язані зі зміною фінансового становища. Можливо, ви вважаєте, що, розбагатівши, втратите друзів, що багато хто буде прагнути до спілкування з вами в корисливих цілях – про все це варто написати.

Закінчивши, спаліть цей лист зі словами: «Я стаю вільніше. Я дамся потоку достатку ».

Після цього потрібно побалувати себе покупкою нового гаманця, навіть якщо старий виглядає цілком пристойно.

Астрологи і езотерики вважають, що нова річ краще притягує фінанси і позитивну енергетику благополуччя.

Є і ще один спосіб поліпшити матеріальний стан – відчути запах грошей. Для цього потріть в руках кілька великих купюр. Як тільки в долонях стане тепло, вдихніть їх запах.

Можливо, він здасться вам неприємним або ледь помітним, але це не грає ролі – так ви відкриєте грошові потоки. З боку цей ритуал може здатися смішним, але працює він безвідмовно – вже через кілька днів ви несподівано отримаєте невелику суму грошей.

Можливо, приятель віддасть борг, про який ви вже забули, або на роботі вам випишуть премію.

Астролог нагадала також, що період з 25 по 30 листопада найбільш вдалий для проведення важливих переговорів, вигідну покупку можна зробити в будь-який день місяця, крім 6 і 17 листопада.

Спробувати себе в інвестуванні найкраще з 12 по 23 листопада, а віддавати борги – з 22 по 28 листопада, інакше можна разом з грошима віддати свою енергію багатства і перекрити власні фінансові потоки.

Related Post

Жіночий гороскоп на тиждень з 20 по 26 вересня 2021 рокуЖіночий гороскоп на тиждень з 20 по 26 вересня 2021 року

Жіночий гороскоп на тиждень з 20 по 26 вересня 2021 року Жінки мають величезну силу, але їх здатності часто залежать від зірок і планет. Астрологи радять прекрасній статі ознайомитися з

Гороскоп на 8 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 8 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 8.08.2021 року для кожного знака Зодіаку Гороскоп на 8 серпня 2021 року Овен Ймовірно, події будуть розвиватися не зовсім так, як ви планували. Несподівана звістка або сварка

З 27 червня встигніть зробити це! Що Знакам Зодіаку несе Венера у ЛевіЗ 27 червня встигніть зробити це! Що Знакам Зодіаку несе Венера у Леві

  27 ЧЕРВНЯ 2021 ТРАНЗИТНА ВЕНЕРА ПЕРЕХОДИТЬ У ЗНАК ЛЬВА Венера пов’язана з нашими смаками та уподобаннями, а Лев – це яскравий і помітний знак, то можна говорити про те,